Magdalena Ogórek

Odkąd Magdalena Ogórek pojawiła się na antenie TVP Info, wywołuje skrajne emocje. Można śmiało stwierdzić, że jedni ją wręcz uwielbiają, a drugich jej postać i sposób bycia odtrąca. Nie nam to jednak oceniać. Sama Ogórek wywołała jednak spore poruszenie, kiedy do mediów społecznościowych trafiły zdjęcia, pokazujące, jak mieszka. Pałac? Mało powiedziane.

Tak mieszka Magdalena Ogórek. Szczęki mogą opaść z wrażenia

Magdalena Ogórek widokiem swojego przestronnego mieszkania podzieliła się na Instagramie. Od razu da się zauważyć, że prezenterka TVP Info ma nietypowy, zachwycający wielu gust. Pławi się w luksusie to chyba odpowiednie określenie tego, co widać na poniżej zaprezentowanych zdjęciach.

Zapewne wystrój jej wnętrz ma nawiązanie do tego, czym Ogórek interesuje się prywatnie. Jest wielką pasjonatką historii sztuki. Można to dostrzec także spoglądając na jej cztery kąty.

„Mieszkanie Ogórek przypomina nieco skrzyżowanie sklepu z antykami z salonem rodem z belle époque.” – analizują dziennikarze portalu o2.pl. Na zdjęciach z jej mieszkania widzimy wiekowe ozdoby, wiele książek czy bibeloty. Wszystko to nadaje jej mieszkaniu wyjątkowego uroku i klimatu.

Uwagę przyciąga zwłaszcza pokaźny zbiór książek. Po zdjęciach odnosimy wrażenie, że Magdalena Ogórek ma je ułożone praktycznie w każdym pomieszczeniu i nie rozstaje się z nimi nawet na jeden krok.

Dodatkowego klimatu nadaje pianino oraz świeże kwiaty, które, jak każda kobieta, także Magdalena Ogórek uwielbia.

źródło: o2.pl

Zobacz również: