wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Ta historia nie miała prawa się wydarzyć. Niestety stało się inaczej. W Głogowie uczeń pobił nauczycielkę. Relacja ze zdarzenia jest naprawdę wstrząsająca.

Na Dolnym Śląsku uczeń pobił nauczycielkę

Do scen godnych potępienia doszło w Głogowie. Policja potwierdza, że doszło tam do pobicia nauczycielki. Znane są też szczegóły co do przebiegu całego zajścia. Uczeń miał najpierw uderzyć kobietę książką, następnie ją kopnąć, a na sam koniec…  uderzyć w twarz.

Jak donoszą świadkowie, uczeń zadał kobiecie co najmniej kilka uderzeń. Szokujące jest tym bardziej to, że cała sytuacja rozegrała się w… szkole podstawowej. Będącego w amoku ucznia ostatecznie powstrzymał inny nauczyciel, który wszedł do klasy, w której rozgrywały się sceny grozy.

Policja próbuje teraz ustalić, dlaczego uczeń pobił nauczycielkę. Swoje stanowisko zajęła już dyrekcja Szkoły Podstawowej w Głogowie. „Zapewniam, że nasza szkoła jest bezpieczna i ten incydent całkowicie nas zaskoczył. Nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy zachowanie tego ucznia to efekt zdalnego nauczania, czy czegoś innego. Sytuacja jest badana.” – przekazał Ernest Kłósek, dyrektor wspomnianej placówki.

Ucznia czekają teraz poważne konsekwencje. „Uczeń ma zostać ukarany. Chyba że okaże się, że jego zachowanie podyktowane jest problemami psychicznymi.” – informuje portal o2.pl, przyglądający się całej tej sprawie.

źródło: o2.pl, Gazeta Wrocławska

Zobacz również: