zabójstwo

Wstrząsające ustalenia śledczych. 9-latka została zgwałcona i zabita. Wśród oskarżonych znajduje się między innymi duchowny.

Zabójstwo i gwałt na 9-letniej dziewczynce. Szokujące szczegóły sprawy

Choć cała sprawa wydarzyła się w New Delhi, w Indiach, to wstrząsnęła światem i także Polakami. Zwłaszcza, że chodzi tutaj o niewinną, dziewięcioletnią dziewczynkę, która miała przed sobą całe życie.

Jak donosi portal Interia.pl, powołując się na hinduskie źródła, dziewięciolatka została zgwałcona i zabita przez czterech mężczyzn, z których jeden jest duchownym. „Dziewięciolatka poszła do krematorium po wodę. Tam miała zostać zgwałcona i zamordowana przez czterech mężczyzn – pracowników zakładu oraz hinduskiego księdza.” – czytamy w relacji portalu Interia.pl.

Okazuje się także, że sprawcy makabry próbowali wszystko zatuszować. Przekazali rodzinie i śledczym, że dziewczynka zmarła wskutek porażenia prądem. Śledztwa nie ułatwił także fakt, że pracownicy krematorium skremowali ciało 9-latki. Udało się jednak ustalić szczegóły, a czterem mężczyznom postawiono zarzuty gwałtu i morderstwa. Grozi im kara śmierci.

Po tym zdarzeniu na ulice wyszli ludzie, domagając się sprawiedliwości. Według hinduskich mediów, w lokalnych protestach wzięło udział około 200 osób. „Sprawa zostanie rozpatrzona we wtorek w sądzie rejonowym, a następnie trafi do sądu przyspieszonego.” – przekazano w mediach. Mieszkańcy chcą dla oprawców maksymalnej kary, a więc kary śmierci.

źródło: Interia.pl

  1. Rosja wysyła wojsko rakietowe tuż obok granicy polsko-białoruskiej. „Są szaleni”
  2. Szokujące sceny pod kościołem. Ksiądz uciekł przed rozwścieczonym tłumem (WIDEO)
  3. Poruszające wyznanie Teresy Lipowskiej. Wiadomo, co z jej przyszłością w „M jak Miłość”

Zobacz również: