źródło: PAP/Twitter

Robert Lewandowski po 7 latach zmieni niemiecki klub? Wskazują na to pewne doniesienia na Twitterze. Na ile jednak jest to prawdopodobnie, aby „Lewy” rozstał się Bayernem? Jak wynika z twitterowego źródła w grę wchodzi konkurencja dla niemieckiego klubu w postaci francuskiego Paris Saint-Germain.

Jako pierwszy o tajemniczym transferze Lewandowskiego donosił portal o2.pl należący do Wirtualnej Polski. Informacje w artykule tamtejsi dziennikarze opisują jako sensacyjne. Miałby być to bowiem hitowy transfer z udziałem naszego piłkarza.

Podobny rozwój wydarzeń sugerowali dziennikarze portalu sport.tvp.pl dwa miesiące temu. Wówczas pisano natomiast w oparciu o opinie niemieckich dziennikarzy sportowych, których zdaniem „lewy miałby pożegnać się z Bayernem dopiero latem 2022 roku.

CZYTAJ TEŻ: Transfer Roberta Lewandowskiego? Chętnie widzieliby go w swoim klubie

Robert Lewandowski pożegna się z Bayernem?

Według niepotwierdzonych informacji Robert Lewandowski pożegna się z Bayernem. Media donoszą, iż agent Lewandowskiego Pini Zahavi prowadził już rozmowy z szefostwem

Doskonale zorientowany twitterowy profil @MiaSanMia przekazał, że agent Lewandowskiego rozmawiał z szefami Paris Saint-Germain. Co ciekawe Lewandowski nie jest jedynym typem francuskiego PSG. Mówi się również o transferze Kingsleya Comana. I, co warto zaznaczyć, ma być to wybór „albo-albo”.

(…) Duet piłkarzy Bayernu został uznany jako potencjalnie możliwe transfery, jeśli Kylian Mbappe przejdzie do Realu Madryt przed końcem sierpnia – pisano na Twitterze.

Ponadto w ciągu ostatnich kilku dni w polskich mediach pojawiają się liczne odwołania do zagranicznych portali sportowych. Między innymi do francuskiego Get French Football News, który typuje jeszcze nieco inny scenariusz. Mianowicie od tego, czy transfer Lewandowskiego miałby się odbyć zależy od konkretnej decyzji PSG w sprawie opuszczenia klubu przez francuskiego zawodnika Kyliana Mbapp. Ten z kolei miał dostać ofertę od Realu Madryt.

źródło: o2.pl/Twitter, sport.tvp.pl, transfery.info

  1. Lewandowski wyróżniony! Zaszczytna nagroda w rękach kapitana reprezentacji Polski
  2. Były reprezentant mówi o konflikcie w kadrze. Selekcjoner powinien zrezygnować z Lewandowskiego?

Zobacz również: