Janusz Korwin-Mikke

Wstrząsające doniesienia o jednym z liderów Konfederacji. Jak dowiedziały się media, i co potwierdził sam zainteresowany, Janusz Korwin-Mikke uległ poważnemu wypadkowi. Przeszedł już jedną operację, a za moment czeka go kolejna. Nie wiadomo, kiedy wróci do pełnej sprawności.

Janusz Korwin-Mikke uległ poważnemu wypadkowi

Czytając to, co przytrafiło się Korwin-Mikkemu można odnieść wrażenie, że miał on szczęście w nieszczęściu. Upadek z 3 metrów z drabiny mógł zakończyć się dużo gorzej – kalectwem czy nawet śmiercią. Janusz Korwin-Mikke zbierał plony z drzewa w swojej posiadłości w Józefowie i właśnie wtedy, poleciał z drabiny w dół. „Stałem akurat na aluminiowej drabinie, kiedy ta nagle się złamała.” – relacjonuje poseł w rozmowie z portalem Interia.pl. Wiadomo, jakich obrażeń doznał. „78-latek połamał kość śródstopia w kilku miejscach.” – informuje z kolei portal nczas.com.

Lekarze umieścili w poharatanej nodze druty, ale posła Konfederacji czeka kolejna operacja. „Przeszedłem już jedną operację, za tydzień mam kolejną.” – wyznał sam Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z portalem Interia.pl.

Jak informują media, JKM do pełnej sprawności wróci prawdopodobnie nie wcześniej, niż za kilka tygodni. Do tego czasu będzie nosił gips. Jak donosi nczas.com, Janusz Korwin-Mikke nie traci jednak dobrego humoru. Doświadczony polityk wyszedł z założenia, że co go nie zabije to wzmocni. Pomimo urazu i zapewne dużego dyskomfortu, JKM już zapowiedział, że nie przeszkodzi mu to we wzięciu w najbliższych obradach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Z naszej strony, Januszowi Korwin-Mikkemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Zdrowie nie ma przecież barw politycznych, a każdy człowiek, czy z nim się zgadzamy, czy nie, zasługuje na nie jednakowo.

źródło: nczas.com, Interia.pl

  1. Szokujący błąd policjantów z drogówki. Tragiczny bilans wypadku wzrósł o jedną osobę
  2. Jest najnowszy sondaż wyborczy. Zaskakujące wieści dla Zjednoczonej Prawicy
  3. Kompletnie pijany uciekał przed policją. Nie uwierzysz, ile „wydmuchał”

Zobacz również: