Kamil i Ewa Bilan-Stoch

To, że życie sportowca nie jest zawsze usłane różami doskonale wiemy. Okazuje się jednak, że podobnie bywa także w przypadku jego rodziny. Żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch postanowiła publicznie przyznać się do pewnego problemu, który pojawił się w jej życiu.

Szczere wyznanie Ewy, żony Kamila Stocha

Całą sprawę nagłośnił portal Goniec.pl, który powołał się na wywiad, jakiego Ewa Bilan-Stoch udzieliła serwisowi Onet.pl. Okazuje się, że od pewnego czasu żona Kamila Stocha zmaga się z dość sporym problemem.

Chodzi o pracoholizm. „Śmiejemy się z Kamilem, że on pracuje dla mnie, a ja dla niego. Trudno jest czasem zauważyć granicę, gdzie jest nasze życie prywatne, a gdzie zawodowe.” – wyznała Ewa Bilan-Stoch, cytowana przez rzeczony portal. Jednocześnie Goniec.pl przytacza, że według badania CBOS problem pracoholizmu dotyka bezpośrednio aż 11% Polaków.

Ewa i Kamil Stoch opracowali jednak metodę, dzięki której walczą z tym, jak zauważa Goniec.pl, problemem. „Nie wyobrażam sobie swojej pracy bez Kamila i myślę, że on też nie wyobraża sobie skoków bez wsparcia, które dostarczam nie tylko jako żona, ale też jako menedżerka.” – wyjawiła Ewa Bilan-Stoch we wspomnianym wywiadzie na łamach Onetu.

Jak widać, taki system sprawdza się doskonale. Kamil Stoch znajduje się wciąż na szczycie swojej kariery, a Ewa odnosi coraz to większe sukcesy jako menadżerka, wychowanka młodzieży, prowadząc także inne biznesy.

źródło: Goniec.pl, Onet.pl

  1. Wypadek autokaru z turystami. Są ciężko ranni. Kilkunastu poszkodowanych
  2. Jarosław Kaczyński podżegał do popełnienia przestępstwa? Jest zawiadomienie do prokuratury
  3. Czterech policjantów, w tym naczelnik staną przed sądem. Chcieli wrobić niewinnego kierowcę

Zobacz również: