wybuch gazu

Jak ustalili dziennikarze RMF FM, w Giżycku w jednym z mieszkań doszło do makabrycznego odkrycia. Policjanci otrzymali w sobotę informację, iż w mieszkaniu może znajdować się ciało kobiety. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, ten fakt został potwierdzony. To jednak wciąż nie wszystko. Szczegóły są przerażające.

Policjanci ujawnili w mieszkaniu ciało kobiety. Trwa śledztwo, są pierwsze informacje

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi szczegółowe czynności wyjaśniające, które mają ustalić przyczyny śmierci kobiety. Szczegóły sprawy wciąż nie są znane, ale jak nieoficjalnie dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, może chodzić o morderstwo. Mieszkańcy Giżycka są przerażeni.

Giżycko to miejscowość położona w niezwykle urokliwym zakątku województwa warmińsko-mazurskiego, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Nie bez powodu Giżycko nazywane jest żeglarską stolicą Polski. Teraz jednak mieszkańcy, jak i turyści są pełni obaw. Kto zamordował kobietę? Czy sprawca jest już w rękach policji lub jest znany? Na odpowiedzi na te pytania musimy poczekać. Jest na to za wcześnie, a sprawa jest mocno rozwojowa. Z całą pewnością będziemy się jej przyglądać.

źródło: RMF24.pl

  1. Dziecko z oderwaną główką trafiło do szpitala. Lekarze nigdy wcześniej takiego czegoś nie widzieli
  2. Pojawiło się nowe nagranie z Katowic. Widać agresywnych mężczyzn, atakujących autobus
  3. GIS wydał ostrzeżenie publiczne. To już kolejny, wycofany w tym tygodniu produkt

Zobacz również: