Rosjanie zabili sportowca

Dzisiaj w nocy zmarł Jacek Kondracki. To postać, którą z całą pewnością kojarzą widzowie różnych stacji telewizyjnych, słuchacze rozgłośni radiowych czy czytelnicy wszelakich portali internetowych. Jego śmierć potwierdziła małżonka.

Nie żyje Jacek Kondracki. Zmarł w nocy

Kondracki był jednym z najważniejszych autorytetów prawniczych w Polsce. Nie bał się poruszać tematów, które inny prawnicy omijali szerokim łukiem. Dlatego też, tak często jego opinie mogliśmy słyszeć na antenach różnorakich stacji telewizyjnych, rozgłośni radiowych czy przeczytać w gazetach i w sieci.

Informacja o śmierci Jacka Kondrackiego pojawiła się na jego profilu w mediach społecznościowych. Zamieściła ją tam jego żona, Barbara Kondracka. „Dziś w nocy zmarł mój Mąż. Do zobaczenia.” – napisała krótko, zamieszczając czarno-białe zdjęcie męża.

Pod postem lawinowo posypały się kondolencję oraz wyrazy wsparcia dla pani Barbary. „Żegnaj Jacku”, „Współczuje”, „Wyrazy współczucia”, „W zakresie prawa nie miałeś sobie równych. Żegnaj” – czytamy w jednych, z naprawdę wielu licznych komentarzy.

Jacka Kondrackiego pożegnał także Jacek Harłukowicz z „Gazety Wyborczej”. Zamieścił on bardzo poruszający wpis na swoim Twitterze. „Wielki człowiek, prawnik, autorytet. Pamiętam, że gdy wychodziłem z nim parę razy do sądu (…) to część personelu kłaniała mu się w pas. Cześć Jego pamięci.” – czytamy.

źródło: media

  1. Makabryczna śmierć 53-letniej kobiety. Została dosłownie rozszarpana na strzępy
  2. Fakty TVN uderzają w Wiadomości TVP. Niebywałe, co puścili na antenie
  3. Szokujące sceny w Nowym Dworze Gdańskim. Nagle kobieta zdjęła ubranie i wskoczyła do rzeki

Zobacz również: