źródło: Instagram

Dosłownie kilka godzin temu na jednym z polskich portali plotkarskich pojawiła się informacja o rozstaniu popularnej pary polskiego show biznesu. Koniec związku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego to prawda? Z tego, co wyczytaliśmy trudno stwierdzić.

Aby poważyć informacje czy wątki opisywane przez – tak zwane – portale plotkarskiego często naprawdę nie trzeba dużo. I tak jest w tym przypadku. Jak opisuje m.in. popularny portal pudelek.pl związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego właśnie miał dobiec końca.

Co więcej, według źródeł dziennikarzy tego portalu miało to nastąpić jeszcze wcześniej, kiedy Kossakowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania. Dodajmy, że Pudelek powołuje się na „osobę z bliskiego otoczenia pary”. Tajemniczy informator w tym przypadku nie końca wydaje się być wiarygodnym.

Koniec małżeństwa Wojciechowskiej i Kossakowskiego?

Nie da się ukryć, że potencjalne rozstanie tej pary z pewnością uderzyłoby fanów zarówno jednej, jak i drugiej strony. Jest tak bowiem, dlatego że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski oboje od lat – choć, może Martyna Wojciechowska nieco dłużej – utrzymują status jednych z najbardziej sympatycznych gwiazd polskiego show biznesu. Zaznaczmy jednak, że oboje – pomimo, że są oficjalnie uznani za gwiazdy – są dziennikarzami. i to dziennikarzami pełną parą.

Nic więc dziwnego, że kiedy w październiku ubiegłego roku do mediów trafiła informacja o ślubie pary, ich fani niemal oszaleli z radości. W mediach społecznościowych „sypały się” gratulacje i „emotikony miłości”. Konsekwencją tego było też to, że para nie schodziła niemal z nagłówków przez następne kilka miesięcy. Czy brak prywatności mógł zaważyć na ich związku? Mógł, jednak to wszystko są informacje, które na ten moment możemy zamknąć w pudełku z wielkim napisem „spekulacje”.

Żadna ze stron nie wypowiedziała się na temat końca swojego związku. Szczegóły również nie są nikomu znane. Jedyne na czym w tym momencie możemy się opierać to „tajemniczy informator” Pudelka.

źródło: pudelek.pl, mat. prasowe

  1. Radosław Sikorski wpadł w furię. Rzucił „wal się” do znanego dziennikarza
  2. Marta L., liderka Strajku Kobiet trafi na osiem lat do więzienia? Prokurator skierował akt oskarżenia

Zobacz również: