Kamil Durczok

Kamil Durczok już wielokrotnie pokazywał, że nie gryzie się w język. Jego „popisy” mogliśmy obserwować chociażby podczas Marszu Kobiet czy w trakcie innych nagrań wideo, kiedy były dziennikarz w nieprzyzwoitych słowach odzywał się do rządu. Tym razem Durczok przeszedł jednak najśmielsze oczekiwania. Jednego z polityków nazwał „nową definicją idioty”. W komentarzach rozpętało się prawdziwe piekło.

Mocny wpis Kamila Durczoka

Były już dziennikarz nie przebiera ostatnimi czasy w słowach. Zwłaszcza w mediach społecznościowych, gdzie czy to na Twitterze czy na Facebooku w ostrych słowach zwraca się do nieprzychylnych swojej linii politycznej polityków. Tym razem od Durczoka oberwał Janusz Kowalski z Solidarnej Polski. Słowa są tak ostre, że część internautów zastanawia się, czy Kowalski nie powinien skierować sprawy do sądu, a tam Durczok mógłby mieć kolejne już problemy, od których zresztą, z przekorą można powiedzieć, że nie stroni.

Kamil Durczok postanowił zacytować wpis, który „popełnił” rzeczony Janusz Kowalski. Jeden z liderów Solidarnej Polski napisał na Twitterze, że popiera ustawowy zakaz propagowania homoseksualizmu i zmiany płci. Jego zdaniem to jest skuteczny pomysł na ochronę polskich dzieci przed ideologią LGBT i jak to określił, tęczową propagandą. Kowalski poszedł jeszcze o krok dalej i zasugerował, że należy zakazać finansowania organizacji gender z budżetu czy to samorządu czy państwa.

Na ten wpis błyskawicznie zareagował Kamil Durczok, który napisał krótko „Nowa definicja idioty – Janusz Kowalski”. Zgadzacie się z Durczokiem czy jednak przesadził? Dziennikarz kolejny raz nie ugryzł się w język.

Pod wpisem rozpoczęła się regularna wojna, pomiędzy internautami. Część obiera stronę Durczoka, a część zaciekle go atakuje. Większość komentarzy nie nadaje się jednak do zacytowania, dlatego oszczędzimy Państwu tej „przyjemności”.

  1. Wandale zdemolowani pomnik Jana Pawła II. Łzy cisną się do oczu, kiedy spojrzy się na te zdjęcia
  2. Zagadkowa śmierć 20 osób podczas wakacji. Wstrząsającego odkrycia dokonał… przypadkowy rybak
  3. Trzecia dawka lada moment. Polska szykuje gigantyczne zamówienie kolejnych dawek szczepionki

Zobacz również: