Krzysztof Jackowski podczas wizji

Choć do ostatnich wizji Jasnowidza Jackowskiego część osób podchodzi z dużym dystansem to wspomniany Krzysztof Jackowski wciąż cieszy się dużą popularnością. Tym razem w portalu Youtube pokusił się o kolejną, co tu ukrywać, wstrząsającą i mrożącą krew w żyłach wizję. Zacznie się dziać już latem, ale prawdziwe apogeum czeka nas jesienią. O co chodzi? Jackowski wszystko wyjaśnił. Pozostaje mieć nadzieję, że się myli.

Jasnowidz Jackowski bez ogródek o tym, co się wkrótce wydarzy

Kiedy Krzysztof Jackowski odpala transmisję na żywo, wiadomo, że za kilka krótszych bądź dłuższych chwil, podzieli się z internautami wizją dotyczącą czy to Polski czy świata. Tak samo było i tym razem.

Jego najnowszej przepowiedni przyjrzał się portal o2.pl. Bez zbędnego owijania w bawełnę, wygląda ona po prostu… tragicznie. Na część ludzi, którzy ufają Jackowskiemu padł blady strach, inni wyśmiewają, że Krzysztof Jackowski znów straszy, straszy, a nic z tego nie wynika.

Przejdźmy jednak do sedna. Co przepowiada Jasnowidz Jackowski? „Jeszcze latem się wydarzy coś takiego, że będzie natychmiastowo zwoływany szczyt Rady Europy. Polityczna Rada Europy będzie musiała decydować o jakichś rzeczach. Czyli coś dużego się wydarzy. W Unii Europejskiej zadrży. Albo na świecie zadrży i UE będzie musiała się natychmiast określić.” – rozpoczął swoją wizję Krzysztof Jackowski. To jednak „pikuś” przy tym, co przyznał chwilę później znany jasnowidz.

Co wydarzy się w Polsce? Jackowski nie ma złudzeń

„Jesień i podział. Wrzesień, podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, ze jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie, bo będzie to podział. Może ten podział będzie w innym sensie, ale podział mi się kojarzy. I do tego podziału będziemy musieli się przyzwyczaić. Różnych.” – wyznaje Jackowski odnośnie tego, co jego zdaniem czeka nas w Polsce w niedalekiej przyszłości.

„W drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Ja to zapowiadałem na początku tego roku. Poważne załamania rynków, kryzys. Ta laurka, którą sobie zrobiła Unia Europejska, w tym też Polska, gdzie wzięli tak ogromne pożyczki, może stopnieć ta laurka, z powodu poważnych tąpnięć na świecie.” – donosi o kolejnych wizjach odnośnie sytuacji na świecie.

To wszystko przeraża. Pozostaje mieć nadzieję, że Jackowski się myli i to grubo, a nam przyjdzie żyć jesienią dużo spokojniej.

źródło: o2.pl, Youtube

  1. Olbrzymia wpadka Morawieckiego. „Jest mi po prostu wstyd”
  2. Prawie 10 000 zł dla każdego? Kaczyński złożył olbrzymią obietnicę
  3. Masz własny dom lub mieszkanie? Od 1 lipca w życie wejdzie poważna zmiana przepisów

Zobacz również: