/foto. straż pożarna w Zgorzelcu

Poszukiwany to 25-letni Dominik Hutnik. Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku na drodze relacji Zgorzelec-Bogatynia na Dolnym Śląsku. Prokuratura wydała już list gończy. Jak informuje rozgłośnia RMF
śledczy chcą, by sąd wydał także Europejski Nakaz Aresztowania.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 czerwca. W godzinach popołudniowych na drodze wojewódzkiej 352 relacji Zgorzelec – Bogatynia na wysokości miejscowości Koźmin doszło do wypadku. Zginęło 3-letnie dziecko. Jego rodzice natomiast zostali ciężko ranni – kobietę jest w w zaawansowanej ciąży.

O TYM PISALIŚMY: Nie żyje 3-letnie dziecko. 29-letnia kobieta w ciąży walczy o życie. Potworny wypadek

Poszukiwany jest sprawca

Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Został jednak pasażer samochodu, którym miał kierować Dominik Hutnik. Policja informuje o danych poszukiwanego mężczyzny, a także upublicznia jego zdjęcie.

Poszukiwany to Dominik Hutnik, urodzony 4 maja 1996 roku. Publikuje także jego zdjęcie i prosi też o informacje na temat pobytu mężczyzny. Można dzwonić pod numerem telefonu 47 87 322 00 lub 112.

Prokuratura wystawiła już list gończy za mężczyzną. Bierze się jednak też pod uwagę, że mógł on uciec za granicę. Stąd też starania prokuratury o wystawienie za nim także Europejskiego Nakazu Aresztowania.

źródło: RMF24.pl

  1. Nożownik zaatakował w jednym z polskich miast. Trwają poszukiwania sprawcy
  2. Oszust w rękach Policji. Nie uwierzysz, co wymyślił, by wyłudzić pieniądze

Zobacz również: