fot. Youtube

Skrajna nieodpowiedzialność. Takimi słowami można skomentować to, co wydarzyło się w biały dzień na ulicach Warszawy. Przypadkowi przechodnie próbowali ratować wypuszczony z rąk wózek z dzieckiem. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, ale jak donosi portal o2.pl, tragedia wisiała w powietrzu. W sieci pojawiło się nagranie, które publikujemy u dołu materiału.

Gonili rozpędzony wózek dziecięcy

Za wszystkim stoi znany polski Youtuber, który postanowił nagrać przysłowiowego pranka. W tym celu, przygotował sterowany napędem wózek dziecięcy, w którym umieścił… lalkę. Wszystko jednak przypominało do złudzenia prawdziwy wózek, dziecko i sytuację, w której ten został wypuszczony z rąk mężczyzny. Rozpędzony wózek próbowali ratować przypadkowi przychodnie. Taka sytuacja, co widać na nagraniach, powtórzyła się wiele razy.

„Mężczyzna udawał na nagraniu matkę dziecka, która goni uciekający wózek ze swoim dzieckiem. W rzeczywistości pojazd miał zainstalowany napęd zdalnie sterowany i przewoził lalkę, a nie prawdziwe niemowlę. Nieświadomi przechodnie nie wiedzieli jednak o tym i za wszelką cenę starali się pomóc „matce” goniącej wózek.” – analizuje wszystko portal o2.pl.

„Autor nagrania prowokował bardzo niebezpieczne sytuacje. Sprawdzał, czy przechodnie będą się starali uratować uciekający wózek za wszelką cenę.” – czytamy dalej. Mężczyzna wjechał wózkiem na ruchliwą ulicę, gdzie wpadły za nim przypadkowe kobiety. Także przechodzień po operacji kręgosłupa, w niebezpiecznej sytuacji próbował ratować rozpędzony wózek.

Na Youtubera spadły gromy w internecie oraz na miejscu zdarzenia. „G*wno mnie to obchodzi” – odpowiedziała jedna z kobiet, kiedy Youtuber próbował tłumaczyć swoje zachowanie. Na miejscu pojawiła się straż miejska.

Na Youtubera spadła także krytyka w internecie. „To już kora drzewna zamiast mózgu” – napisał Boxdel, współwłaściciel Fame MMA. „Co za dno intelektualne” – komentuje inny z Youtuberów. A Wy co o tym myślicie? Dobra zabawa czy śmiertelne niebezpieczeństwo?

źródło: Youtube, o2.pl

  1. Protest przeciwko wprowadzeniu paszportów covidowych narasta. Pod petycją już dziesiątki tysięcy podpisów
  2. Brak słów. Uciekający mężczyzna rzucił w policjanta… dzieckiem (WIDEO)
  3. Przerażające odkrycie w solarium. Dlaczego nikt wcześniej tego nie zauważył?!

Zobacz również: