źródło: Facebook/Spotted: Mielec

Ogromne poruszenie wywołał w podkarpackim mieście post opublikowany przez anonimową osobę. Za pośrednictwem Facebooka mielczanie dowiedzieli się, że w mieście doszło do bójki, której finał do fartownych nie należał. Mężczyzna romskiego pochodzenia miał pobić nastolatka.

Do zdarzenia miało dojść w miniony weekend. Grupa mężczyzn romskiego pochodzenia w środku dnia napadło na 15-letniego chłopaka. Według relacji świadków, których wówczas wokół miało być sporo, nastolatka zaatakowano z zaskoczenia.

Incydent na tyle zaniepokoił mieszkańca miasta Mielec, ze postanowił podzielić się swoją refleksją w sieci. Na jednej grup pod popularnym banerem spotted pojawił się anonimowy post. Trudno nie zauważyć, że ten konkretny wpis wzbudził spore poruszenia wśród mieszkańców Mielca i okolic, bowiem sama ilość reakcji pod postem świadczy o tym, że wzbudził ogromne zainteresowanie w porównaniu do innych.

Mielec: zainteresowanie przerodziło się w agresję?

Co prawda w agresję na murach, ale wciąż. Pomijając fakt niszczenia mienia, sama treści wymalowanego na jednym z budynków zdania jest wulgarny. Co więcej napis pojawił się niedługo po tym jak informacja o pobiciu stała się głośna. Natomiast budynek, na którym to napisano znajduje się dokładnie naprzeciwko – deklarowanego przez anonimowego informatora – miejsca zdarzenia.

Zdjęcia napisów pojawiły się na tej samej stronie z ogłoszeniami. Tym razem jego autor nie wyraził poparcia dla takiego zachowania. Zwłaszcza, że jak zauważył większość społeczności, w którą wymierzone było to właśnie zdanie mieszka na obrzeżach osiedla.

źródło: Facebook

  1. Brak słów. Uciekający mężczyzna rzucił w policjanta… dzieckiem (WIDEO)
  2. Nie żyje 2 letnia dziewczynka. Olbrzymia tragedia nad morzem. Trwa ustalanie przyczyn

Zobacz również: