Krzysztof Jackowski

Kontrowersyjny jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną szokującą wizję. Tym razem dotyczy ona bezpośrednio Polski. Wszystko ma wydarzyć się wkrótce, a Jackowski sugeruje Polakom by zabrali się za… robienie zapasów.

Jasnowidz Jackowski o tym, co nas czeka wkrótce w Polsce

Koszmarna – tak można scharakteryzować wizję, którą podzielił się Krzysztof Jackowski. Aż trudno sobie wyobrazić, że do czegoś takiego może dojść w Polsce. Liczymy więc, że wizjoner z Człuchowa pomyli się ze swoimi przewidywaniami.

O co konkretnie chodzi? Jasnowidz Jackowski zauważył znaczący – i niestety niekorzystny – zwrot związany z pandemią koronawirusa. Wkrótce mamy zacząć się bać. Poza tym, zdaniem Krzysztofa Jackowskiego szykują się poważne zmiany, które wstrząsną polską sceną polityczną.

„Będą narastały czarne chmury wokół nas. (…) Czwarta fala będzie falą groźną. Każdy z nas przed tą falą poczuje respekt i lęk.” – cytuje słowa Jasnowidza Jackowskiego portal o2.pl. Wizjoner nie przyznał jednak wprost, kiedy ma nadejść czwarta fala, choć z jego słów można wywnioskować, że może to być końcówka lata bądź początek jesieni. To nie koniec rzeczy, które mają nami wstrząsnąć jeszcze w tym roku.

„Późną jesienią może też dojść do samorozwiązania się obecnego rządu. Rządzić będzie rząd tymczasowy, dziwny rząd. Rząd ten zwiększy dyscyplinę naszą.” – wyznał Jasnowidz Jackowski podczas transmisji na żywo w serwisie Youtube.

To, co jednak jest najbardziej przerażające, to fakt, że Jasnowidz Jackowski sugeruje robić… zapasy. „Intuicja mi mówi, że w tym roku, jesienią, dojdzie do takiej sytuacji, że kto ma zapasy, ten będzie miał lepiej. Dojdzie do sytuacji, że mogą być problemy. Zastanawiam się, czy to zaraza będzie tak groźna, że będą problemy z towarami w sklepach, czy może jeszcze jakieś inne problemy. Przyjdzie moment, że stanie w kolejkach będzie uzasadnione (…). Poczujemy grozę sytuacji” – mówi Krzysztof Jackowski.

źródło: o2.pl, Youtube

  1. Niepokojące doniesienia o następnej mutacji. „Jest dużo bardziej zakaźny”
  2. Protest przeciwko wprowadzeniu paszportów covidowych narasta. Pod petycją już dziesiątki tysięcy podpisów
  3. Nie żyje 2 letnia dziewczynka. Olbrzymia tragedia nad morzem. Trwa ustalanie przyczyn

Zobacz również: