źródło: swiatseriali.pl

Sebastian Wątroba znany jest widzom przede wszystkim z serialu „W11 – Wydział śledczy”. Aktor niedawno zdradził jak wygląda jego życie po latach zakończenia produkcji paradokumentu. Jak ujawnił w wywiadzie jest on teraz na emeryturze i cieszy się życie

Sebastian Wątroba co prawda teraz jest już na emeryturze, jednak jeszcze kilkanaście lat temu był prawdziwą gwiazdą TVN-u. Wielu twierdzi, że „za jego czasów” seriale paradokumentalne miały jeszcze poziom.

Emerytowany policjant jednak ostatnio znów powrócił na nagłówki. Głównie w kontekście właśnie „W11”. Otóż aktor ubiega o się o tantiemy, jednak – jak czytamy – sprawa kończy się sporym konfliktem. Ostatnio jednak zagościł na nagłówkach w jeszcze innej sprawie. Otóż Wątroba postanowił zdradzić nieco na swój temat w rozmowie z dziennikarzem Plejady.

Sebastian Wątroba: co robi na emeryturze?

A więc co nowego u ulubieńca fanów seriali kryminalnych sprzed lat? Wątroba zdradza, że poszedł on na wcześniejszą emeryturę. Zdradził też jak mu się żyje na policyjnej emeryturze. Aktor mówi o dużym szczęściu. W rozmowie z Michałem Misiorkiem zdradził więcej szczegółów na temat swojego obecnego życia.

    Jestem na emeryturze, czasem prowadzę jakiś „eventy”, angażuję się w rozmaite akcje charytatywne, a od czasu do czasu gram w filmach i serialach. Jednak przede wszystkim poświęcam czas moim dzieciom. Zajmuję się domem, robię zakupy, sprzątam, gotuję obiady – podobno całkiem niezłe. (śmiech)

    Mam to szczęście, że dość szybko mogłem przejść na emeryturę i mam teraz szansę cieszyć się życiem i czasem spędzanym z bliskim. Choć wiem, że są tacy, którzy uważają, że przechodzenie na emeryturę po 15 latach pracy w policji to jakiś absurd.

Proszę mi wierzyć, że ja przez te lata przeżyłem naprawdę sporo. Nie mówię, że nie dałbym rady dłużej pracować, bo pewnie dałbym, ale w moim życiu zawodowym poukładało się tak, a nie inaczej i powrót do czynnej służby był niemożliwy. Dostałem możliwość przejścia na emeryturę i z niej skorzystałem. Ale nie pławię się teraz w luksusach, nie mieszkam na żadnej egzotycznej wyspie.

źródło: onet.pl

  1. Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz? Sytuacja gwiazdy jest dramatyczna. Córki podjęły stanowcze kroki
  2. Pamiętacie Dorotkę z serialu Ranczo? Tego o niej nie wiedzieliście!
  3. Tomasz Lis wciąż nie wrócił do pełni sił po udarze? Komentarze internautów zaskakują

Zobacz również: