źródło: http://perfect.band/

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że wokalista grupy Grzegorz Markowski kończy karierę. Teraz zapadła ostateczna decyzja w sprawie całego zespołu Perfect. Grupa wydała oświadczenie o zakończeniu działalności.

Legendy polskiego roku, takie utwory jak Nie płacz Ewka czy Niepokonani zostaną w głowach Polaków na zawsze. Jak przekazali członkowie zespołu ich przygoda na scenie – po 40 latach grania na publiczności – dobiegła końca.

[irp]

Perfect wydał oświadczenie

Na oficjalnej stronie zespołu Perfect czytamy oświadczenie w tej sprawie. Pozostali członkowie grupy warunkują swoje zejście ze sceny opuszczeniem zespołu przez Grzegorza Markowskiego za sprawą problemów zdrowotnych. Co więcej tym samym planowany koncert na 40-lecie zespołu zostaje odwołany. Jeszcze niedawno planowano koncert bez udziału Markowskiego.

Graliśmy dla Was wiernie przez ostatnich 40 lat. Wszystko musi mieć jednak swój koniec. Perfect też. Nie żegnamy się z Wami ze sceny, tak jak tego chcieliśmy, bo czas pożegnania nadszedł niespodziewanie – Grzegorz Markowski podjął decyzję o odejściu z zespołu. Nic i nikt nie może już tego zmienić. Dziękujemy Wam za te wszystkie wspólne lata. Zespół Perfect odchodzi do historii, ale nasza muzyka pozostanie z Wami na zawsze – czytamy w oświadczeniu pozostałych członków zespołu: Jacek Krzaklewski, Dariusz Kozakiewicz i Piotr Urbanek.

[irp]

40 lat na polskiej scenie

Perfect to niekwestionowana legenda polskiego rocka. Zespół pozostawia po sobie ogromną ilość hitowych piosenek oraz dziewięć albumów. Zespół w 2020 roku nagrał swój pożegnalny singiel „Głos”, który również miał być uczczeniem 40-lecie istnienia zespołu.

źródło: poinformowani.pl

[irp]

Zobacz również: