policja
Dolnośląska Policja, kadr z nagrania z wideorejestratora

Dolnośląska Policja publikuje wstrząsające nagranie z policyjnego wideorejestratora. Niewiele brakowało, by na drodze doszło do prawdziwej tragedii. Kierowca pod wpływem narkotyków urządził sobie szalony rajd w biały dzień. Wyprzedzał, nie upewniając się, że nic nie jedzie z naprzeciwka. Pojechał na czołówkę, zderzył się z innym samochodem, a następnie dachował. Wideo publikujemy na końcu materiału.

Wsiadł za kierownicę pod wpływem narkotyków. Skończyło się dramatycznie

„Widać na nim, jak kierowca audi wyprzedza na zakazie, zderza się z innym autem, a potem dachuje. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowca audi był pod wpływem narkotyków, a auto nie miało ubezpieczenia, badań technicznych i miało rejestrację z innego samochodu.” – czytamy w portalu Interia.pl.

To wszystko jest niesamowicie wstrząsające. Spoglądając na opublikowane na końcu tego artykułu nagranie z policyjnego wideorejestratora widać, jak niewiele zabrakło, by rozegrała się na drodze prawdziwa tragedia. Wszyscy liczą teraz, że kierowcę spotka surowa kara.

„Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej numer 364 w Pielgrzymce, w powiecie złotoryjskim.” – donosi Interia. Kierujący samochodem audi, jak się okazało, który był pod wpływem narkotyków nagle postanowił zmienić pas ruchu i nie upewniając się o możliwości manewru zaczął wyprzedzać inny pojazd. W tym momencie z naprzeciwka nadjeżdżał opel, z którym doprowadził do czołowego zderzenia. Auto prowadzone przed naćpanego kierowcę odbiło się od drugiego pojazdu po czym dachowało.

Po zdarzeniu kierowca pod wpływem narkotyków wysiadł z samochodu i próbował uciekać przed funkcjonariuszami pieszo. Na szczęście udało się go zatrzymać. „23-latek był pod wpływem amfetaminy i metamfetaminy.” – czytamy.

źródło: Interia.pl, Dolnośląska Policja

  1. Mocne słowa Bronisława Komorowskiego w stronę Platformy Obywatelskiej. Kto by się spodziewał
  2. Nie żyje dziennikarka Gazety Wyborczej. Smutną informację przekazał kolega z pracy
  3. Szalony rajd karetką ulicami polskiego miasta. Szczęśliwy finał policyjnego pościgu

Zobacz również: