ojciec zamordował syna

Dziś w mediach pojawiła się informacja o śmierci dziennikarki Gazety Wyborczej. „Dobra, kochana, kompetentna” – tak o zmarłej 34-latce napisał jej kolega z pracy. 

Nie żyje Kalina Mróz, dziennikarka Gazety Wyborczej

Tragiczną wieść o śmierci koleżanki z pracy przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Michał Nogaś. Potwierdziła ją także Gazeta Wyborcza. „Od lat była związana z „Gazetą Wyborczą”. Pisała głównie o branży telewizyjnej, filmach i serialach. Jej teksty ukazywały się również w „Wysokich Obcasach” – opisuje Kalinę Mróz portal o2.pl.

„Odeszła Kalina. Jak to w ogóle brzmi? Jak w coś takiego uwierzyć? Dobra, kochana, kompetentna. Nigdy, przez te kilka lat, nasze ścieżki nie przecięły się dłużej, a jednak zawsze z podziwem patrzyłem na jej profesjonalizm.” – pożegnał ja wspomniany Michał Nogaś. Kalina Mróz zmarła w wieku 34 lat.

„Czasem, zupełnie prywatnie, rozmawialiśmy o pieskach. Że są lepsze od ludzi. Ale ona, z tym pięknym uśmiechem i zawsze ogromną chęcią pomocy, zdawała się temu przekonaniu przeczyć. Odpocznij. Potworny ból i żal.” – dodaje we wzruszających słowach Nogaś.

Z informacji przekazanych przez Gazetę Wyborczą wynika, że 16 maja Kalina Mróz niespodziewanie trafiła do szpitala. „Do końca wierzyliśmy, że jej energia i wola życia pozwoli przezwyciężyć nagłą chorobę. Wierzyliśmy, że wróci do nas – swojej drugiej rodziny, bo wszyscy na nią czekamy. Niestety, stało się inaczej. Nasz szok, ból, smutek i niedowierzanie są ogromne. Łączymy się w tej rozpaczy z jej rodziną oraz przyjaciółmi, bo miała ich bardzo wielu” – czytamy w internetowym wydaniu Gazety Wyborczej.

źródło: o2.pl

  1. Szalony rajd karetką ulicami polskiego miasta. Szczęśliwy finał policyjnego pościgu
  2. Amerykanie nie mają wątpliwości, jak powstał koronawirus? Wstrząsający raport wyciekł do prasy
  3. Przyszli pod mieszkanie Niedzielskiego. Chcieli wejść do środka. Interweniowała policja (WIDEO)

Zobacz również: