Katarzyna Dowbor tryska szczęściem

Program „Nasz nowy dom” emitowany jest nieprzerwanie od 2013 roku. Katarzyna Dowbor pomogła wielu rodzinom i rozkochała w sobie i swojej ekipie remontowej miliony telewidzów. Wszystko jednak kiedyś się kończy. „Nasz nowy dom” znika z anteny Polsatu, a zastąpi go program „Wolni od długów”.

W czwartek ostatni odcinek „Nasz nowy dom”

Na pokrzepienie serc fanów „Nasz nowy dom” mamy informację, że program nie znika z ramówki na stałe. Wróci do niej jesienią, ale na chwilę obecną to ostatni odcinek, w którym będziemy mogli podziwiać, jak Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przywraca ludziom godziwe warunki życia. „Ideą tego programu jest pokazywanie remontów mieszkań lub domów dla potrzebujących rodzin. Istotną kwestią jest to, że wszystko dzieje się w mgnieniu oka – trwa maksymalnie tydzień.” – przytacza portal o2.pl.

Wiosną, a konkretnie 27 maja w miejsce programu „Nasz nowym dom” pojawi się inne pasmo, o nazwie „Wolni od długów”. Gospodynią programu zostanie Anna Guzik, znana między innymi z „Na wspólnej”. Program ten ma pomagać ludziom, którzy wpadli w przeróżne tarapaty finansowe.

„Program „Nasz nowy dom” uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy. Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że program „Wolni od długów” jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości.” – powiedziała na łamach gazety „Fakt” Anna Guzik.

źródło: o2.pl, Fakt

  1. Królowa Elżbieta II niespodziewanie straciła przyjaciela. Miał jej pomóc przeżyć żałobę po śmierci męża
  2. Samobójstwo z podwójną tragedią. Mężczyzna wyskoczył z okna i spadł na wózek z dzieckiem
  3. Tusk przejmie stery w Platformie Obywatelskiej? Nowe informacje nie pozostawiają złudzeń

Zobacz również: