wybuch gazu

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj na autostradzie A4 przy węźle Kraków-Południe. Samochód ciężarowy poruszający się w kierunku Rzeszowa z pełnym impetem uderzył w filar wiaduktu. Kierowca zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek na autostradzie A4

„Wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym, km 417 A4 węzeł Kraków Południe kierunek Rzeszów!!!!” – możemy przeczytać w mediach społecznościowych Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie.

„Pojazd na lewym i prawym pasie ruchu kierunek Rzeszów. Zablokowane 2 pasy w obu kierunkach – rozsypana przewożona ziemia.” – czytamy dalej. Ruch jest kierowany pasami zjazdowymi, a policja przewiduje, że utrudnienia na autostradzie mogą występować nawet przez 5 godzin. Utworzył się już spory korek.

Niestety. Kierowca ciężarówki zginął na miejscu. „Uszkodzone zostały również dwa inne pojazdy jadące z naprzeciwka. Jeden z pasażerów został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.” – dodaje portal o2.pl. Póki co nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Trwają ustalenia odpowiednich służb. Policja pracuje pod nadzorem prokuratora.

Facebook

źródło: o2.pl, Facebook

  1. Morawiecki odkupi szczepionki wycofane w innym kraju? Jest jasne stanowisko
  2. Trudna sytuacja Polaków mieszkających na Islandii. Ksenofobiczne ataki i prześladowania zmusiły islandzki rząd do interwencji
  3. Kobieta zabiła swoją córkę. Zrobiła to z zimną krwią? Śledczy ustalają szczegóły

Zobacz również: