Radosław Sikorski
Radosław Sikorski

Internet jest bezlitosny dla Radosława Sikorskiego, który właśnie zanotował jedną z największych gaf podczas swojej politycznej kariery. Mamy nagranie wideo z wypowiedzi byłego Ministra Spraw Zagranicznych i Ministra Obrony Narodowej.

Z tym pytaniem Radosław Sikorski miał olbrzymie problemy

Internauci kpią dziś z niedoszłego kandydata na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Radosław Sikorski był gościem Beaty Lubeckiej w Radio ZET. Rozmowa do pewnego momentu przebiegała pozytywnie, a Sikorski mógł być zadowolony z gościny w radiowych progach. Jednak tak, jak nadmieniliśmy, tylko do pewnego momentu. Później, wszystko wywróciło się do góry nogami.

„Radosław Sikorski podczas rozmowy z Beatą Lubecką na antenie Radia ZET wykazał się nieznajomością programu własnej partii. Pytany o program Koalicji Obywatelskiej dla młodych, nie potrafił odpowiedzieć. Poruszył kwestię młodych, ale… tylko członków Platformy Obywatelskiej.” – analizuje jego wypowiedź portal wmeritum.pl.

O co dokładnie poszło? W pewnym momencie prowadząca rozmowę Beata Lubecka zapytała Sikorskiego, czy Platforma Obywatelska ma program dla młodych. Radosław Sikorski przez moment był zaskoczony tym pytaniem, po czym zaczął opowiadać o programie dla… młodych członków Platformy Obywatelskiej. Z zaskoczeniem słuchała tego Lubecka, po czym skwitowała wszystko słowami: „Ja myślę, że w tym pytaniu chodziło jednak o to, czy Platforma ma program dla młodego wyborcy.” – skontrowała. Całą, dość zabawną sytuację, którą Internauci już okrzyknęli gigantyczną wpadką Radka Sikorskiego, możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

https://twitter.com/kokosanka89/status/1386577133049466881

Wielu komentuje, że były Minister Obrony Narodowej czy Minister Spraw Zagranicznych celowo, a nie przez pomyłkę opowiedział o programie dla członków PO, bowiem jego partia nie ma żadnych konkretnych propozycji dla młodego pokolenia wyborców.

źródło: Twitter, Radio ZET, wmeritum.pl

  1. Trzęsienie ziemi w TVP? Niemal pewne, że wielka gwiazda pożegna się z publicznym nadawcą
  2. Niepokojące wieści o koronawirusie. Wykryli to zarówno u ojca, jak i u córki
  3. Pożar w szpitalu covidowym. Są ofiary i ranni. Trwa wyjaśnianie przyczyn

Zobacz również: