Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek
Kadr z programu "W kontrze" na antenie TVP Info

Co tu dużo ukrywać, program „W kontrze” na łamach TVP Info budzi wiele emocji i równie dużo kontrowersji. Był śpiew, były tańce czy gorzkie łzy, kiedy Jarosław Jakimowicz został publicznie oskarżony o gwałt. Tym razem Jakimowicz i Magda Ogórek znaleźli się na językach przez to, co wydarzyło się podczas ostatniego wejścia na żywo. Mamy nagranie wideo, które znajdziesz w naszym tekście.

Niewybredne zachowanie Jakimowicza w programie na żywo? Widzowie nie mają wątpliwości

„To lniana ta sukieneczka, powiedz?” – rzucił Jarosław Jakimowicz w kierunku Magdaleny Ogórek, jednocześnie łapiąc ją za sukienkę. Współprowadząca wyglądała na wyraźnie poirytowaną i z zdegustowaną miną, rozkładając ręce, odparła „To nie jest lniana”. Jakimowicz jednak się nie poddawał.

„Tu, coś, coś” – dalej przypatrywał się Jakimowicz, dotykając Magdę Ogórek za sukienkę, a ta ponownie odparła „To nie jest lniana”. Jarosław Jakimowicz widocznie uczepił się tego tematu, bowiem Ogórek kolejny raz musiała zaprzeczyć i pokazać Jakimowiczowi, gdzie ma spoglądać. „Tu jest widz, tu jest widz Jarosławie” – skomentowała poirytowana zachowaniem Jakimowicza Magda Ogórek.

Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym nagraniu, a pod nim publikujemy komentarze widzów. Co tu dużo ukrywać, mało kto, pozostawił na Jakimowiczu suchą nitkę.

„Mało to profesjonalne na antenie, wręcz prostackie.” – napisał jeden z użytkowników Twittera. „Od dzisiaj to nie jest program „W tyle wizji” ale „Wali w dekiel”… inteligencja inaczej.” – dodaje kolejny internauta. Większość komentarzy nie nadaje się do zacytowania. „Przecież ten człowiek nawet na wizji nie umie łap przy sobie trzymać , co za oblech.” – czytamy kolejną opinię.

  1. Sanepid wycofuje popularne parówki. Można było je kupić w Lidlu
  2. Nie uwierzysz, z kim pomylono Apoloniusza Tajnera. Prezes PZN opowiedział zabawną historię
  3. PGE ostrzega przed fałszywymi wiadomościami SMS. Nie daj się nabrać na fałszywe wezwanie do zapłaty

Zobacz również: