polski aktor z gwiazdami Hollywood

Ta wiadomość zelektryzowała rodzimą opinię publiczną. Zdaniem mediów, jeden z polskich aktorów wystąpi w zagranicznej produkcji u boku gwiazd z Hollywood. Poza oczywistym prestiżem, na Polaka ma czekać też dość pokaźna gaża za udział w filmie.

Polski aktor zagra z gwiazdami Hollywood m.in. ze Schwarzeneggerem

Pomimo niewątpliwych sukcesów polskiej kinematografii w Europie i na świecie, wydaje się, iż ciągle nie jesteśmy wystarczająco doceniani za granicami naszego kraju. Na szczęście, wiadomości takie jak ta, sprawiają, iż w sercach polskich kinomanów rodzi się nadzieja na lepsze czasy.

Właśnie pojawiły się doniesienia, jakoby nasz rodzimy aktor miał wystąpić w kanadyjsko-polskiej produkcji „Warning”. Mowa o Tomaszu Kocie. Trzeba przyznać, iż mężczyzna to w tej chwili jeden z najbardziej utalentowanych polskich artystów. Wśród jego licznych ról filmowych, teatralnych i serialowych na uwagę zasługują zwłaszcza kreacje doktora Zbigniewa Religi w produkcji „Bogowie” oraz Wiktora w „Zimnej Wojnie”. Zresztą za tę pierwszą rolę Kot otrzymał nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej dla najlepszego aktora. Czyżby teraz nadszedł czas na podbój Hollywood?

Wróćmy jednak do produkcji, w której ma wystąpić Tomasz Kot. Film jest określany jako „erotyczny horror science-fiction”.  Tym co najbardziej elektryzuje jest fakt, iż polski aktor będzie partnerował na ekranie takim gwiazdom Hollywood jak Patrick Schwarzenegger czy Rupert Everett. Co ciekawe, ten pierwszy znany jest przede wszystkim jako syn Arnolda Schwarzeneggera i były chłopak Miley Cyrus. Z kolei Everett to brytyjski aktor, który ma na swoim koncie udział w takich hitach jak „Zakochany Szekspir” czy „Shrek 2”.

Warto wspomnieć jeszcze o jednej istotnej kwestii. Chodzi o gażę na jaką może liczyć Tomasz Kot. Podobno artysta zgarnie aż 75 tysięcy dolarów tj. około 300 tysięcy złotych za udział w „Warning”. Trzeba przyznać, że jest to iście gwiazdorska stawka. Co ciekawe, polski aktor zarobi taką okrągłą sumkę, pomimo że nie zagra postaci pierwszoplanowej.

Cieszycie się z niewątpliwego sukcesu naszego rodaka? Sądzicie, że Tomasz Kot zdoła na stałe zagościć w filmowych produkcjach zza oceanu?

Źródło: Pudelek

  1. Jak mieszka Bill Gates? Trudno, żeby dom miliardera nie robił wrażenia [ZOBACZ FOTO]
  2. Konfederacja karci PiS i Trzaskowskiego. Mowa o wydarzeniach z warszawskiego lotniska
  3. Warszawskie pogotowie: karetka jeździła przez 36 godzin bez przerwy. Sprawą zajęła się Inspekcja Pracy

Zobacz również: