Tesco promocje
zdjęcie ilustracyjne

To już potwierdzone. Sieć Tesco znika z Polski, a Netto przyspiesza procedurę przejęcia sklepów brytyjskiego potentata. Dzięki temu, w zamykanych sklepach Tesco, klienci mogą wyrwać ogromne promocje, a wyprzedaże na pewno przez długi czas się nie powtórzą. Dlatego też, szkoda by było przegapić takie okazje!

Ruszyły gigantyczne wyprzedaże w Tesco

„Już dziś na drzwiach sklepu znaleźć można zachęcające do odwiedzin i zakupów hasła w stylu „Całkowita wyprzedaż”. Komunikaty o promocjach dosłownie biją po oczach, podobnie jak informacja o tym, że sklep wkrótce zostanie zamknięty. Towary, które się nie sprzedadzą w pierwszych tygodniach akcji, z czasem zapewne zostaną przecenione jeszcze bardziej. Wszystko po to, by pozbyć się z obiektu w zasadzie wszystkich pozostałości po Tesco.” – czytamy w portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Akcja czyszczenia półek i wyprzedawania wszystkiego co się da, jak informują Wiadomości Handlowe, wystartowała już w wielu lokalizacjach. Stopniowo dołączać mają do niej także kolejne sklepy Tesco, a docelowo wszystkie przejęte przez Netto. Zatem, jeśli masz pod nosem Tesco, warto sprawdzić czy na drzwiach nie pojawił się już komunikat „Całkowita wyprzedaż”. Takie promocje nie powtórzą się przez lata!

Netto przejęło brytyjskie sklepy w Polsce dokładnie 16 marca 2021 roku, a teraz przechodzi do konkretów czyli pierwszego etapu rebrandingu. Kwota transakcji opiewała na 900 milionów złotych. Ciekawy film w social mediach zamieścił Per Bank, który oprowadza po jednym ze sklepów Tesco, w którym wyprzedawane jest dosłownie wszystko. Nawet… sklepowe regały.

źródło: Wiadomości Handlowe

  1. Drugi skutek uboczny AstraZeneki? Biją na alarm. Europejska Agencja leków bada sprawę
  2. Wałęsa szuka pracy. Zamieścił ogłoszenie i podał ile chce zarabiać. Kwota zwala z nóg…
  3. Niecodzienne sceny na konferencji. Kobieta padła niczym rażona piorunem (WIDEO)

Zobacz również: