porwanie dziecka
Foto: zdjęcie ilustracyjne

W przypadku takich sytuacji, przekazywanie wieści przychodzi niezwykle ciężko. Wszystko wydarzyło się w miejscowości Jordanów, w powiecie Suskim.

Mężczyzna zaczepił dziewczynkę, później stało się najgorsze

Policja zatrzymała 48 letniego mężczyznę, który w miejscowości Jordanów zaczepił na ulicy przypadkową dziewczynkę. Niestety, kulisy sprawy są szokujące. W tym momencie trwa policyjne dochodzenie.

Mundurowych zawiadomiła matka poszkodowanej. Okazuje się, że mężczyzna nakłonił jej córkę, 14 latkę do innych czynności seksualnych.

„Według informacji przekazanych przez 14-latkę została ona zaczepiona na ulicy przez nieznanego mężczyznę, który miał dopuści się tzw. innych czynności seksualnych wobec małoletniej. Matka przekazała rysopis mężczyzny funkcjonariuszom, którzy natychmiast udali się na poszukiwania.” – przekazała policja.

Dzięki rysopisowi udało się zatrzymać mężczyznę i w tej chwili trwa w tej sprawie szczegółowe dochodzenie. Został on tymczasowo zatrzymany do momentu wyjaśnienia sprawy. Wszystkim zajmuje się prokuratura. Póki co, nie przekazano więcej szczegółów.

Źródło: o2.pl

  1. Burza na antenie Polsat News. Posłanka nieco przesadziła? Goście skwitowali sytuację śmiechem
  2. Wielkie oszustwo w śledztwie Smoleńskim? Prasa dotarła do nowych faktów
  3. Świat: W pożarze szkoły zginęło 20 dzieci. „W żadnym z pomieszczeń nie było wyjść ewakuacyjnych”

Zobacz również: