policjant
zdjęcie ilustracyjne

Wstrząsające doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Jak donosi portal Interia, cytując Polską Agencję Prasową, znaleziono zwłoki trojga dzieci. Wszystkie miały poniżej 5 lat. Policja już aresztowała ich matkę, a w tej chwili trwa próba zrekonstruowania zdarzeń.

Nie żyje troje dzieci. Wstrząsające wieści z USA

„Liliana Carrillo, lat 30, została aresztowana w hrabstwie Tulare, około 200 mil na północ od Los Angeles.” – donosi Interia. Znamy też więcej szczegółów.

Zwłoki trojga dzieci odnalazła w mieszkaniu ich babcia, kiedy wracała z pracy. W tym momencie w domu nie zastała matki. Kobieta natychmiast powiadomiła policję, która na miejscu zdarzenia pojawiła się już kilka minut po wezwaniu. Według wstępnego raportu policji okazuje się, że to właśnie matka miała zamordować swoje dzieci. „Wstępny raport sugeruje, że dzieci zostały zadźgane na śmierć.” – czytamy.

Szokujące są też doniesienia o szczegółach zatrzymania matki. „Departament otrzymał doniesienia, że matka dzieci Liliana Carrillo jechała swoim samochodem na północ międzystanową drogą i w rejonie Bakersfield wdała się w bójkę z innym kierowcą, po czym porzuciła samochód i ukradła inny pojazd. Wkrótce po tym została zatrzymana przez policję.” – możemy przeczytać w materiale Interii, podparty depeszą Polskiej Agencji Prasowej.

Policja przekazała, że matka dzieci jest główną podejrzaną w sprawie zamordowania swoich pociech. Choć jest za wcześnie, by wykluczać pomoc osób trzecich. Sprawa jest rozwojowa i być może także wielowątkowa. Odpowiednie służby prowadzą skrupulatne dochodzenie.

źródło: Interia, PAP

  1. Pogoda zaskoczy. Nagły atak zimy i śnieżyce nad Polską. Wiadomo kiedy
  2. Mocne słowa Tuska o Lechu Kaczyńskim. Prezydent wywierał presję na pilotów?
  3. Skandal po śmierci Księcia Filipa. Nagranie z Wysp obiegło cały świat

Zobacz również: