Źródło: PAP / Radek Pietruszka

Jarosław Kaczyński był gościem specjalnym wirtualnego spotkania klubów Gazety Polskiej, które odbyło się na niedawno powstałym portalu społecznościowym Albicla. Z jego ust padła mocna deklaracja i słowa, że jej gwarantem jest Prawo i Sprawiedliwość.

Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego w sieci

Podczas wirtualnego spotkania Jarosław Kaczyński został zapytany o szerzącą się ideologię LGBT, a konkretnie o możliwość jej narzucenia także Polsce. Odpowiedź Kaczyńskiego była jednoznaczna.

„Póki my rządzimy, to nam niczego nikt nie narzuci.” – przyznał otwarcie Jarosław Kaczyński. Po chwili prezes Prawa i Sprawiedliwości dodał także: „Ci wszyscy, którzy chcą żyć w świecie normalnym, w świecie, w którym kobieta jest kobietą, mężczyzna jest mężczyzną, i nikt nie mówi o kobiecie jako o „osobie z macicą”. Jeżeli chcemy żyć w takim społeczeństwie, które odwołuje się do rzeczy oczywistych, trzeba wspierać naszą formację. My to gwarantujemy. Będziemy bardzo zaciekle i twardo bronić.”

Jarosław Kaczyński odniósł się także do traktatów europejskich, jakoby te miały narzucać ideologię państwom członkowskim. „Nigdzie w traktatach europejskich nie ma niczego takiego, co by nas miało skłaniać, czy zmuszać, żebyśmy przyjmowali te reguły, które rzeczywiście dzisiaj na świecie zaczynają dominować. I są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i ograniczają radykalnie wolność, i to wolność ogromnej ilości ludzi, którzy są terroryzowani, żeby przyjąć tego rodzaju ideologię. Nie mamy zamiaru tego robić.” – mówi wprost Kaczyński.

źródło: Niezależna

  1. Właśnie wykryto nowy wariant koronawirusa. Szczegóły nie napawają optymizmem
  2. Wielka impreza TVP w czasie pandemii. Jacek Kurski pod ostrzałem
  3. Nie żyje była posłanka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. „Odeszła po nierównej walce”

Zobacz również: