Bill Gates

Założyciel Microsoftu, Bill Gates, który przez część ludzkości oskarżany jest o… wywołanie koronawirusa zabrał głos w sprawie czegoś, co jego zdaniem będzie jeszcze gorsze niż pandemia. Mocną wypowiedź Amerykanina cytują wszystkie portale na świecie.

Bill Gates ostrzega świat. Padły mocne słowa

Choć Bill Gates przez część osób wskazywany jest za osobę, która stoi za wielkim spiskiem koronawirusowym, to warto zaznaczyć, że nie ma ku temu nawet najmniejszych dowodów. Wszelkie historie tego typu można włożyć między bajki. Niepokoi jednak coś innego, a konkretnie słowa Amerykanina na temat tego, co czeka ludzkość w najbliższym czasie.

Założyciel Microsoftu kolejny raz zabrał głos na temat zmian klimatycznych na Ziemi. Bill Gates od lat próbuje walczyć o ekologię. Jednak widać, że i on załamał ręce na myśl o tym, co nasz czeka. „Miliarder snuje doprawdy apokaliptyczne wizje dotyczące niektórych regionów naszej planety, które wg niego ucierpią gorzej, niż np. za czasów II wojny światowej.” – czytamy w portalu komputerswiat.pl.

„Złe warunki pogodowe, susze i powodzie doprowadzą do utraty plonów, a w związku z tym ludzie nie będą w stanie się wyżywić.” – mówi o perspektywie katastrofy klimatycznej Bill Gates.

„To spowoduje, że destabilizacja i poziom migracji będą o wiele większe niż to kiedykolwiek widzieliśmy. Większe niż nawet w czasie II wojny światowej. Bo aż tylu ludzi żyje w tych regionach, które staną się po prostu niezdatne do życia. To nastąpi dopiero pod koniec wieku.” – dodaje po chwili Amerykanin.

Kluczowe są jednak kolejne słowa, których postanowił użyć Bill Gates. „I będzie to o wiele gorsze niż pandemia. Liczba zgonów będzie rocznie kilkakrotnie wyższa niż to, co widzimy w trakcie pandemii.” – kwituje swoją wypowiedź.

źródło: komputerswiat.pl, Onet

  1. Nowe informacje o stanie zdrowia Krzysztofa Krawczyka. Głos zabrała jego żona
  2. Zdruzgotana Katarzyna Dowbor. Dramatyczna sytuacja w rodzinie
  3. Morawiecki mówi o stanie wyjątkowym w Polsce. Wiadomo, kiedy rząd może go wprowadzić

Zobacz również: