Piotr Kraśko

Nie do wiary jak się zachował w tej sytuacji Piotr Kraśko – to stwierdzenie wcale nie jest przesadzone. Dziennikarz będąc świadkiem drobnego – można powiedzieć – wypadku zachował się naprawdę z klasą.

Piotr Krasko to jedna z tych postaci, do której naprawdę mało kto ma jakieś „ale”. Dziennikarz jest sympatyczny i profesjonalny i niejednokrotnie udowadniał, iż nie bez powodu przydał Polakom do gustu, nawet tym, którzy do stacji TVN, z którą współpracuje „ale” już się pojawia.

[irp]

Piotr Kraśko pomógł fotoreporterowi

Piotr Krasko wracając ostatnio z pracy natknął się na tłum fotoreporterów. Fakt, ze dziennikarz został ostatnio nagrodzono Telekamerą, która wzbudziła ostatnio sporo kontrowersji sprawił, iż paparazzi tym bardziej interesują się jego osobą.

Dziennikarz szedł w swoją stronę, kiedy nagle jeden z reporterów prawdopodobnie się potknął i upadł w pogodni za najlepszym ujęciem. Krasko natychmiast ruszył z pomocą i pomógł mu wstać razem z innym fotografem.

Fotograf, który upadł na szczęście wyszedł z tego cało, może z małym zadrapaniem i niestety zniszczonym aparatem.

Portale plotkarskie rozpisują się teraz o „bohaterze Kraśko”. Piszą to z dozą przekąsu. Jednak nie da się zaprzeczyć, iż dziennikarz zachował się naprawdę dobrze. Tym bardziej, iż paparazzi nieraz nie mogą liczyć na wyrozumiałość ze strony osób, które fotografują. A ze względu na specyfikę swojej branży. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na zdjęciach.

źródło: popularne.pl

[irp]

Zobacz również: