Lech Wałęsa

Były prezydent, Lech Wałęsa idzie do szpitala. Polityk właśnie przekazał niepokojące informacje dotyczące swojego stanu zdrowia. Niestety nie jest dobrze. Świadczy o tym fakt, iż Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, na wszelki wypadek, pożegnał się z Polakami.

Lech Wałęsa nie jest pewien swojej przyszłości

Niewątpliwie znany gdańszczanin potrafi wywołać olbrzymie kontrowersje swoją aktywnością w mediach społecznościowych. Z pewnością, iż Lech Wałęsa wzbudza skrajne emocje. Z jednej strony polityk ma rzesze wielbicieli, z drugiej sporo osób zarzuca mu, iż od kilku lat po prostu się kompromituje.

Aktywny w sieci Lech Wałęsa właśnie umieścił nagranie. Trzeba przyznać, iż słowa byłego prezydenta niepokoją. Okazuje się bowiem, iż polityk idzie do szpitala. 77-latek nie ma pewności, czy z niego wróci. Z tego powodu mężczyzna postanowił się pożegnać z Polakami.

Patrząc na nagranie można odnieść wrażenie, że polityk jest przestraszony wizją pójścia do szpitala. „Dziś zabieram głos, bo nie wiem, jaka jest wola nieba, a z nią się zawsze zgodzić trzeba. O 14:00 melduję się w szpitalu. Co będzie dalej? Czas pokaże. Jestem przygotowany na dwa główne rozwiązania. Nie boję się niczego, tylko pana Boga […] i liczę na właściwe osądzenie, więc nie wiedząc, kiedy się spotkamy następnym razem, nie wiedzący, czy się w ogóle spotkamy, chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowi.” – wyznał Lech Wałęsa.

Popularny tabloid spekuluje, iż prawdopodobnie byłą głowę państwa czeka poważna operacja serca. Zresztą jakiś czas temu o swoich problemach zdrowotnych wypowiedział się sam Wałęsa. „Okazuje się, że z trzech drutów wbitych w serce, jeden się złamał, wisi, nie ma go w sercu. Ta operacja nie będzie więc taka prosta, czekam co będzie.” – mówił wówczas 77-latek.

Poza tym, dziennikarze zauważają, iż Lech Wałęsa już od dłuższego czasu przygotowywał się do operacji. W tym celu zaszczepił się przeciw COVID-19, a także starał się dbać o swoją kondycję.

Źródło: Super Express, YouTube

  1. Przebadali blisko 200 starszych osób zaszczepionych szczepionką Pfizer. Zaskakujące wyniki
  2. Dziesiątki tysięcy Polaków w zagrożeniu. Uważaj na takie wiadomości!
  3. Justyna Żyła znów uderza w Piotra? Dwuznaczny wpis na jej Instagramie (ZOBACZ)

Zobacz również: