Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce, Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Niestety, ale wygłoszone przez niego słowa nie brzmią, delikatnie mówiąc, nazbyt optymistycznie. Okazuje się, że już latem, a konkretnie na przełomie lipca i sierpnia możemy zmagać się z poważnym zagrożeniem w naszym kraju.

Jasnowidz Jackowski jest przerażony, mówi o przełomie lipca i sierpnia

Sam Krzysztof Jackowski wywołuje bardzo wiele skrajnych emocji. Przez część społeczeństwa jest wyśmiewany, oskarżany o wygadywanie dyrdymałów. Część odbiorców ufa jednak jasnowidzowi, mając na uwadze jego wiele trafnych wizji czy owocną współpracę z policją przy poszukiwaniu zaginionych osób czy też ciał.

Teraz jednak można zauważyć, że Jasnowidz Jackowski sam jest przerażony. Dało się to dostrzec w jego oczach podczas ostatniego spotkania z widzami na transmisji wideo. Nie minęła dłuższa chwila, a wizjoner przeszedł do tego, z czego słynie, a więc jasnowidzenia. I kolejny raz z jego ust wybrzmiało coś równie strasznego, jak zagadkowego.

Precyzując wizje były dwie – jedna dotycząca pośrednio Polski, bo sytuacji w Unii Europejskiej, a druga już bezpośredniego zagrożenia, które może czyhać na Polaków. Zacznijmy od tej pierwszej. „Unia Europejska się w jakiś sposób kończy, ale to wszystko jest rozłożone w czasie.” – przyznał Jasnowidz Jackowski, dodając, że krok, na który zdecydowała się Wielka Brytania, a więc wyjście z Unii Europejskiej był dobrym ruchem. To ucieczka z tonącego okrętu, która uchroni Brytyjczyków przed konsekwencjami dalszego rozpadu Unii Europejskiej. Dość szybko Krzysztof Jackowski przeszedł też do swojej drugiej wizji. Ta jest bardziej ponura.

Chodzi o sytuację, która ma wydarzyć się w Polsce latem, a konkretnie na przełomie lipca i sierpnia. „Ciepłą wiosną albo latem, raptem, skądś, pojawi się zagrożenie zdrowotne u nas.” – wypalił Jackowski. „Być może ta sama zaraza, wariant lub coś nowego.” – dodaje. Wskazał na przełom lipca i sierpnia, właśnie wtedy „tajemnicza” choroba ma uderzyć w Polskę. Wyczulił też swoich fanów, że nie ma się co, w jego odczuciu spodziewać poluzowania obostrzeń koronawirusowych wiosną czy nawet latem.

źródło: Youtube

  1. Ewakuowano dzieci z przedszkola. Co tam się wydarzyło? Policja wyjaśnia
  2. Smutne wieści o Marcie Manowskiej. Najbliżsi martwią się o prowadzącą „Rolnika”
  3. Nowe wieści o ojczymie Edyty Górniak. Piosenkarka przyznała wprost jak wygląda sytuacja

Zobacz również: