szczepionka

Wszystko wygląda jak mało śmieszny żart, ale tak było w rzeczywistości. Starsza kobieta miała przyjąć tego dnia pierwszą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. Tak się jednak nie stało, a to co wydarzyło się później, szokuje do teraz. 

Starsza kobieta nie żyje

Sprawę nagłośnił w Polsce portal o2.pl, a pierwotnie wszystkiemu przyjrzał się Daily Record. To właśnie na Wyspach Brytyjskich, a konkretnie w Szkocji doszło do wstrząsającego odkrycia.

„Do domu Christiny Malley w Szkocji udały się pielęgniarki. (…) Jej mąż odpowiedział im, że ta jest nieobecna, gdyż wyjechała za granicę.” – czytamy na o2.pl.

Pielęgniarki nabrały jednak podejrzeń. Dlatego też całą sprawą zainteresowała się szkocka policja. Prawdziwy wstrząs nastąpił po wejściu do mieszkania przez funkcjonariuszy.

Ujawniono ciało kobiety. Już to bulwersowało, ale jeszcze bardziej przerażające jest to, że biegły patolog ustalił, że kobieta która skończyłaby w tym roku 80 lat… nie żyje co najmniej od… 12 lat.

„Nie wiadomo, w jaki sposób zginęła kobieta, która skończyłaby w tym roku 80 lat. Według ekspertów jej śmierć nastąpiła około 12 lat przed odnalezieniem ciała. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo, które ma rozwiązać tę tajemniczą zagadką.” – donosi o2.pl, cytując Daily Record.

Sąsiedzi są przerażeni. Mężczyzna wyglądał im na samotnika. Nikt nie spodziewał się, że miał żonę. Wielu z nich jest zadziwionych, że przez tyle lat udało się ukrywać szokująca prawdę, a rozkład ciała nie spowodował klasycznego dla tego typu przypadków fetoru.

Źródło: Daily Record, o2.pl

Zobacz również: