Krzysztof Krawczyk sprzedaje bus

Uwielbiany przez rzesze Polaków Krzysztof Krawczyk sprzedaje rzecz, która towarzyszyła mu przez długie lata jego owocnej kariery. Co ciekawe, przedmiot ten ma nie tylko wartość sentymentalną. Jeśli ktoś chciałby go kupić, musi wydać bagatela 200 tysięcy złotych!

Krzysztof Krawczyk może sporo zarobić

Przypomnijmy, iż znany piosenkarz niedawno ogłosił zawieszenie kariery scenicznej. Z pewnością to smutna wiadomość dla licznego grona wielbicieli artysty. Któż z nas nie zna takich hitów jak „Rysunek na szkle” czy „Parostatek”. Niestety wiele wskazuje na to, że piosenek tych będziemy już mogli posłuchać jedynie na płytach lub w radiu. Wydaje się, iż duży wpływ na decyzję, którą podjął Krzysztof Krawczyk miały jego problemy zdrowotne oraz panująca w tej chwili pandemia koronawirusa.

Kiedy opinia publiczna ochłonęła po informacji o zawieszeniu działalności scenicznej piosenkarza, w mediach pojawiła się kolejna elektryzująca wiadomość na jego temat. Jak donosi jeden z plotkarskich portali, Krzysztof Krawczyk wystawił na sprzedaż swojego koncertowego busa.

Prawdopodobnie wokalista nie sprzedaje swojego cacka z powodu kłopotów finansowych. W przeciwieństwie do niektórych polskich gwiazd, Krawczyk odkładał część zarobionych w trakcie kariery pieniędzy. Zatem teraz nie musi martwić się o finanse.

Wracając do busa, Krzysztof Krawczyk wystawił go na sprzedaż na popularnej platformie motoryzacyjnej. Trzeba przyznać, że pojazd prezentuje się znakomicie. Bez wątpienia jest niezwykle komfortowy. „Wygodne siedzenia, barek, światełka LED, telewizor, a nawet łóżko.”– wymieniają dziennikarze popularnego portalu.

Co ciekawe, w busie znalazł się też niezwykle osobisty akcent. Mowa o jednej z szyb. Umieszczono na niej wizerunki Krzysztofa Krawczyka i jego żony Ewy. Poza tym, imiona małżonków odnajdziemy także nad skrytkami bagażowymi. Niewątpliwie dla fanów artysty taki pojazd to prawdziwa gratka.

Jeśli spodobał Wam się bus, którym niegdyś jeździł Krzysztof Krawczyk, to mamy dla Was złą wiadomość. Niestety nie każdego będzie stać na jego zakup. Okazuje się, że pojazd kosztuje około 200 tysięcy złotych!

Źródło: Pudelek

  1. Wybuch w karetce pogotowia. Zginęło 6 osób, w tym ciężarna kobieta
  2. Popularne leki w trybie pilnym wycofane z aptek. Decyzja GIF ma rygor natychmiastowej wykonalności
  3. Wszyscy uczniowie wrócą do nauczania zdalnego? Przemysław Czarnek nie ma wątpliwości

Zobacz również: