Podczas ostatniego posiedzenia komisji sejmowej na tapet wzięto m.in. projekt prezydencki ws. Sądu Najwyższego. Do sieci trafił zdjęcie z telekonferencji podczas, której I prezes SN Małgorzata Manowska „odpaliła” e-papierosa. „Swoją butą zaczyna przypominać Krystynę Pawłowicz” – skwitował zachowanie sędziny jeden z polityków Lewicy.

Małgorzata niestety chyba zbyt dosłownie odebrała fakt, iż konferencja odbędzie się online – elektronicznie. Sędzina podczas środowego posiedzenia komisji sprawiedliwości i praw człowieka paliła e-papierosa.

Opozycja nie przepuściła okazji, aby wrzucić tę informację do sieci. Przypomnijmy, iż podczas spotkania zostały rozpatrzone dwa projekty – prezydencki i senacki. Oba dotyczące ustawy o Sądzie Najwyższym.

[irp]

Małgorzata Manowska z e-papierosem w ręku – komentarz Lewicy

Krzysztof Śmiszek opublikował zdjęcie ze zdalnego posiedzenia na swoim twitterowym profilu. W tym przypadku akurat sugestywne nazwisko jest dość adekwatne. Poseł Lewicy dosadnie zakpił z zachowania sędziny.

„Może i nie widać na zdjęciu, ale I Prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska podczas zadawania do niej pytań przez Michała Szczerbę postanowiła sobie zapalić elektroniczną fajkę. I po co się tak truć” – napisał Krzysztof Śmiszek pod umieszczonym zdjęciem.

Nie on jeden skomentował tę sytuację.Wielu innych polityków wypowiedziało się na ten temat, którzy jednoznacznie stwierdzili, iż to zachowanie było mocno nieodpowiednie. Sama Manowska miała jednak przeprosić za ten incydent, co przekazał również Śmiszek w rozmowie z portalem Polsat News.

źródło: o2.pl

[irp]

Zobacz również: