Joanna Przetakiewicz naraziła się fanom

Niewątpliwie Joanna Przetakiewicz należy do gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Tym razem, znana projektantka zabrała głos w sprawie zbliżających się Walentynek. Właścicielka „La Manii” stworzyła listę 10 sprawdzonych upominków dla kobiet z okazji Święta Zakochanych.

Joanna Przetakiewicz o prezentach na Walentynki

Z pewnością celebrytkę można określić mianem kobiety sukcesu. Bez wątpienia Przetakiewicz jest nie tylko spełnioną zawodowo projektantką, ale od kilku miesięcy również szczęśliwą żoną. Przypomnijmy, iż we wrześniu ubiegłego roku, Joanna zalegalizowała swój wieloletni związek z producentem Rinke Rooyensem. Co ciekawe, para pobrała się w bajkowej Grecji.

Prawdopodobnie z tego powodu, Joanna Przetakiewicz postanowiła wypowiedzieć się na temat idealnego prezentu, który mężczyzna powinien wręczyć swojej ukochanej na Walentynki. Bez wątpienia porady projektantki są dość konkretne. Warto zauważyć, iż wskazówki, które pojawiły się na Instagramie bizneswoman, zostały zatytułowane”Walentynkowe SOS dla mężczyzn”.

Projektantka udziela rad mężczyznom

Po pierwsze, celebrytka wymieniła cechy idealnego, walentynkowego prezentu. Dostaję od Was pytania: co kupić kobiecie? W trybie natychmiastowym z listy wykreślcie: patelnie i garnki, żelazka i deski do prasowania, odkurzacze oraz inne gadżety AGD!”, „A teraz czas na: 3 ZŁOTE ZASADY PREZENTÓW DLA KOBIETY: Powinny być wybrane z miłością. NIEPRAKTYCZNE, czyli słodkie, śliczne, zmysłowe, romantyczne. Ideałem są takie, które spełniają lub nawet wyprzedzają marzenia” – zasugerowała Joanna Przetakiewicz.

Po drugie, znana projektantka nie poprzestała na takich ogólnikach. Poza tym, Przetakiewicz przedstawiła listę 10 sprawdzonych upominków na Walentynki.TOP 10 prezentowych pomysłów: 1. Ukochane perfumy. Sprawdźcie – być może właśnie się kończą. 2. Długa relaksująca kąpiel. Taka pachnąca, z pianą i świecami, a do tego lampka prosecco. 3. Masaż lub spa. Można to świetnie zaaranżować w domu. 4. Gorąca czekolada podana do łóżka na miły początek dnia. Na pewno zrobi wrażenie. Kobiety kochają takie słodkie prezenty. 5. Kolacja we dwoje. Mężczyźni podobno gotują lepiej! 6. Zestaw kosmetyków, na które szkoda by jej było pieniędzy. 7. Piękna bielizna lub szałowa sukienka. 8. Przytulanka. 9. Zawsze, i nie znam kobiety, która by to podważyła, sprawdzają się kwiaty. 10. Gry planszowe – tutaj można zaszaleć i urządzić prawdziwy maraton. Wiem, że są specjalne walentynkowe wydania”wymieniła Joanna Przetakiewicz.

Z pewnością, najważniejsza porada pojawiła się niemalże na samym końcu wpisu. Najważniejsze, żeby spędzić ten dzień RAZEM. Przygotujcie coś wyjątkowego. Zaskoczcie. Rozpieszczajcie. KOCHAJCIE” – pięknie podsumowała celebrytka.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny polski siatkarz walczy z nowotworem. „Widać postępy i to mnie wzmacnia”
  2. Donald Tusk zapamięta ten dzień na długo. Polityk PiS wytknął mu prawie wszystko
  3. Marta Lempart usłyszała zarzuty prokuratorskie. Liderce Strajku Kobiet grozi kilka lat więzienia

Zobacz również: