Kamil Durczok

Choć Kamil Durczok zniknął ze szklanego ekranu jakiś czas temu i to, trzeba sobie uczciwie przyznać, w dość spektakularnych okolicznościach, to dziennikarz ani myśli chować się w kąt. Właśnie kolejny raz obrzucił mięsem tych, których uważa za politycznych wrogów. Na jego Twitterze, delikatnie mówiąc, aż zaroiło się od obelg.

Kamil Durczok znów ostro komentuje

Wiele osób zastanawia się, czy w ostatni dzień 2020 roku Kamil Durczok na pewno był trzeźwy. Choć ciężko to ustalić, to jednak jego wpisy sugerują, że niekoniecznie tak mogło być. Były dziennikarz TVP czy TVN-u w ostrych słowach odniósł się do „Sylwestra Marzeń” i gwiazd na nim występujących, ale nie tylko. Zresztą zobaczcie sami. Ostrzegamy – treść wpisów jest bardzo wulgarna.

O tym, że Kamil Durczok ma nie po drodze z Prawem i Sprawiedliwością czy Telewizją Publiczną wiemy od dawna. Pokazał to także wtedy, kiedy wspierał na ulicach Strajk Kobiet, a z jego ust padały ostre słowa. Nikt jednak nie spodziewał się, że posunie się aż tak daleko. Zobaczcie, co wyprawiał na swoim Twitterze w sylwestrowy wieczór i noc.

Można zgadzać się lub nie z obecnie rządzącymi czy z linią, którą obrała Telewizja Polska, ale słów, które używa Kamil Durczok nie da się wytłumaczyć. Zwłaszcza, że padają z ust, a raczej z klawiatury cenionego niegdyś dziennikarza. I to w przestrzeni publicznej, jaką jest Internet. Oj Panie Kamilu, nie tędy droga. Żenująco to wyszło.

ZOBACZ!  Andrzej Piaseczny znów uderza w rząd. Mocne słowa jurora The Voice of Poland

Wszystko zaczęło się od poniższego wpisu, a w kolejnych godzinach, ze strony Kamila Durczoka nastąpił na Twitterze prawdziwy festiwal… bluzg.

https://twitter.com/durczokk/status/1344661783387234306

I to wszystko poniżej, jak sam Durczok zauważył, w duchu pojednania.

Widać, że Durczokowi w sylwestrowy wieczór i noc puściły nerwy. Pytanie tylko, czy było warto? Dziś niestety, ale dla większości Internautów, co widać po komentarzach, stał się obiektem drwin.

ZOBACZ!  Fani wybrali tegorocznego zwycięzcę Eurowizji. Na reprezentanta Polski poskąpiono głosów
ZOBACZ!  Pilne zmiany w programie szczepień. Rząd ma je ogłosić na dniach
ZOBACZ!  Stockinger oddał matkę do domu opieki. "Ona, by zajmować się rodziną, poświęciła karierę, a nawet całe życie"