Katarzyna Cichopek

Nikt nie ma wątpliwości, że Katarzyna Cichopek należy do jednych z najbardziej lubianych aktorek i prezenterek telewizyjnych. Tym razem jednak naraziła się swoim fanom, a wszystko przez jedno zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie. Czy gwiazda złamała rządowe obostrzenia?

Katarzyna Cichopek w Zakopanem, co z obostrzeniami?

Po zdjęciu, które Katarzyna Cichopek wrzuciła na swoje media społecznościowe wyraźnie widać, że postawiła na przepiękny klimat polskich gór. Udała się z najbliższymi do Zakopanego. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie rządowe ograniczenia co do branży hotelarskiej. Internauci są wściekli, zastanawiają się, gdzie spała Cichopek i co z zakazem? Czy są równi i równiejsi? Gwiazda „M jak miłość” zetknęła się z olbrzymia falą hejtu.

„Pani Kasiu gdzie śpicie ?? Skoro zakaz?”, „Mieliśmy kurczę siedzieć w domach A nie urlopować.!!!”, „jakiez to dziwne podobno nie wolno wyjezdzac przenieszczac sie i tak dalej …. no ale coz niektirych to nie obowiazuje ….i lataja z gadnska do zakopca…”, „Spicie w namiocie? Czy wykupiliscie parking z pokojem gratis”, „rowni i rowniejsi…”, „Troszkę to nie na miejscu, kiedy inni nie mogą wyjeżdżać, bo jest zakaz teraz, a Pani chwali się zdjęciami to znad morza, to z gór” – czytamy w komentarzach.

[irp]

Katarzyna Cichopek sama postanowiła uciąć dalsze komentarze. „Nikt nie jest ponad prawem. My po prostu mamy przyjaciół w Zakopanem, którzy nas ugościli” – odpowiedziała na jeden z komentarzy gwiazda „M jak miłość„.

Co o tym wszystkim myślicie? Internauci jednak nie opuszczają i twierdzą, że takie wyjazdy to obchodzenie obowiązujących obostrzeń. Zdaniem wielu z nich „nocleg u znajomych” brzmi mało wiarygodnie. Zwłaszcza kiedy spojrzy się na jedno ze zdjęć (pierwsze w naszym artykule). Niemniej jednak, Katarzynie Cichopek życzymy Szczęśliwego Nowego Roku, a hejterom radzimy wziąć na wstrzymanie. Niech pierwszy rzuci kamieniem kto jest bez winy…

[irp]

[irp]

Zobacz również: