Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie
Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie

Takiej niespodzianki nie spodziewał się nikt. Choć jeszcze nie zostało to oficjalnie potwierdzone, to dziennikarze są niemal pewni. Na imprezie sylwestrowej telewizji Polsat wystąpi gwiazda światowego kalibru! To mocna odpowiedź Polsatu na „Sylwester Marzeń TVP, gdzie gwoździem programu będzie Zenek Martyniuk. Poznaliśmy nazwisko tego, kto zaśpiewa na imprezie Polsatu.

Polsat królem polowania? Zagraniczna gwiazda na „Sylwestrowej Mocy Przebojów!”

Wokół sylwestrowych imprez Polsatu i TVP rozgorzały ostatnio spore dyskusje. Raz, że największe stacje telewizyjne nie zrezygnowały z koncertów, pomimo pandemii koronawirusa, a dwa, że impreza Telewizji Polskiej odbędzie się w plenerze (Polsatu w studio). TVP organizuje sylwestra bez publiczności w Ostródzie, ale według ostatnich doniesień, jako publiczność mają posłużyć… statyści (pisaliśmy o tym i o wynagrodzeniach dla nich tutaj). To nie koniec niespodzianek, bo Polsat szykuje absolutną bombę. To koncert światowej sławy gwiazdy!

Już wczoraj, telewizja Polsat zaskoczyła swoich widzów, rzutem na taśmę zatrudniając Marylę Rodowicz. Na tym jednak nie koniec. Teraz, jak dowiedział się portal Pudelek, w trakcie sylwestrowego imprezowania, do studia telewizyjnego i to w dodatku helikopterem nadleci ktoś, kto uznawany jest za fenomena muzyki na całym świecie. O kim mowa?

„To jest pilnie strzeżona tajemnica stacji. Polsat chce przywitać Nowy Rok spektakularnie, by przyćmić Zenka w TVP. Prawdziwa bomba, która pozwoli ich pokonać (…) O północy na dachu wieżowca Polsatu przy ulicy Ostrobramskiej wyląduje helikopter z Krzysztofem Ibiszem i wielką gwiazdą światowej sceny operowej. Będzie to Andrea Bocelli” – zdradza informator Pudelka.

Jak ustalił Pudelek, słynny Włoch zaśpiewa w duecie z Małgorzatą Walewską. Zaśpiewają legendarny utwór „Time to say goodbye”. W oryginale Bocelli śpiewał go w duecie z Sarah Brightman.

Co ciekawe, przylot Bocelliego uzależniony jest od warunków atmosferycznych. Jeżeli sytuacja na niebie pozwoli, to Włoch wyląduje na imprezie sylwestrowej Polsatu i co tu dużo mówić, chyba nakryje czapką Zenka Martyniuka.

źródło: Pudelek

[irp]

[irp]

[irp]

Zobacz również: