Jacek Kurski, Prezes TVP

Już tylko dwa dni pozostały do wielkiej imprezy sylwestrowej Telewizji Polskiej. Do tej pory wydawało się, że „Sylwester Marzeń TVP” odbędzie się bez udziału publiczności. Kluczowe w tym wszystkim są słowa „do tej pory”, bowiem teraz, prasa dotarła do zaskakujących rewelacji. 

Piętrzą się plotki wokół „Sylwestra Marzeń TVP”

Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej, ani telewizja Polsat ani też TVP nie zamierzają rezygnować ze swojej imprezy. Obie zabawy sylwestrowe odbędą się jednak w rygorze sanitarnym, w studio telewizyjnym i prawdopodobnie bez publiczności. Piszemy prawdopodobnie, bowiem wokół TVP narastają kolejne plotki, jakoby wokół sceny mieli bawić się ludzie.

Dlatego, że do takich rewelacji dotarł portal Plotek.pl. „Telewizja Polska może zatrudnić dodatkowe osoby podczas imprezy w Ostródzie. Poszukiwane są „osoby w wieku ok. 18-35 lat z poczuciem rytmu, które będą dobrze bawiły się w czasie sylwestrowej zabawy” – czytamy na wspomnianej stronie internetowej.

źródło: Plotek.pl

Póki co, wygląda jednak na to, że zarówno TVP, jak i Agencja Statystów i Epizodystów Barbary Bartosiewicz, która rozsyła powyższe informacje, nabrały wody w usta.

„Nie jest prawdą, że TVP chce zatrudnić od nas statystów. Poproszono nas o pomoc w znalezieniu kilkunastu osób, które potrafią tańczyć” – odpowiedziała tajemniczo wskazana agencja, na zapytanie przesłane przez dziennikarzy portalu Plotek.pl.

W rozsyłanych wiadomościach, pojawiła się także informacja o tym, że wszystkie osoby przed wyjazdem na koncert sylwestrowy zostaną poddane testom na COVID-19. „We wtorek 29 grudnia zapraszam na badania w kierunku covid-19 : TVP ul. J.P. Woronicza 17, BLOK F (…) Po badaniu otrzymacie Państwo zaświadczenie. Zaświadczenie musicie mieć ze sobą w czwartek – osoby bez zaświadczeń nie zostaną wpuszczone do autobusu” – czytamy.

Co o tym wszystkim myślicie? Mamy aferę czy jednak z dużej chmury mały deszcz? Dajcie znać w komentarzach.

źródło: Plotek.pl

[irp]

[irp]

Zobacz również: