Jarosław Kaczyński
zdj. PAPS, Super Express

Kilka dni temu pisaliśmy, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były wyjątkowo smutne dla Jarosława Kaczyńskiego. To kolejna Wigilia bez zmarłych: brata Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Marii a także mamy, Jadwigi. W tym roku Jarosław nie zobaczył się także z Martą Kaczyńską. Mógł liczyć jednak na swojego kuzyna, a sam Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie zapomniał o najbliższych. Odwiedził cmentarz i zdecydował się na niecodzienny gest.

Jarosław Kaczyński sfotografowany na cmentarzu

Zdjęcia, a także materiał o którym piszemy pojawił się na stronie internetowej „Super Expressu”. Jarosław Kaczyński nie zapomniał o w trakcie Świąt Bożego Narodzenia o zmarłym bracie Lechu Kaczyńskim oraz jego małżonce Marii. Prezes Prawa i Sprawiedliwości odwiedził symboliczny grób pary prezydenckiej na warszawskich Powązkach. Tam zdecydował się na wzruszający gest.

Jarosław Kaczyński pomodlił się przed grobem oraz symbolicznie „podzielił” opłatkiem ze zmarłymi. Wszystko uwiecznił fotoreporter „Super Expressu”. Trzeba przyznać, że taki gest Prezesa Prawa i Sprawiedliwości chwyta za serca, nawet jego politycznych przeciwników.

Zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu

Jarosław Kaczyński
fot. PAPS, Super Express

Prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawił się na cmentarzu w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Sam Jarosław Kaczyński wielokrotnie, między innymi na łamach wspomnianego „Super Expressu” podkreślał jak ważna jest dla niego „rozmowa” z bratem i modlitwa za niego. Brakowało mu takiego miejsca w Warszawie, gdzie mógłby to zrobić. Dlatego też, na Powązkach już jakiś czas temu stanął symboliczny pomnik byłego prezydenta, który jest regularnie odwiedzany przez Jarosława Kaczyńskiego.

źródło: Super Express

[irp]

[irp]

Zobacz również: