Jarosław Kaczyński
źródło: TVP Info (Youtube)

Dla wielu z nas Święta Bożego Narodzenia to spotkanie z najbliższą rodziną, a także poświęcanie jej zdecydowanie więcej czasu, niż na co dzień. Mimo trudnego okresu, jakim jest pandemia koronawirusa, Święta Bożego Narodzenia to czas radości. Jak donosi „Super Express”, takiej radości może nie odczuwać Jarosław Kaczyński dla którego są to wyjątkowo samotne i kolejne, trudne Święta. Wiemy, jak wyglądają.

Jak święta spędza Jarosław Kaczyński?

Ten temat przejawia się w sferze publicznej już od tygodni. Dzięki ustaleniom „Super Expressu” prawdopodobnie wiemy, jak wyglądają trwające Święta Bożego Narodzenia w domu Jarosława Kaczyńskiego.

Przypomnijmy, że przed 2010 rokiem Jarosław Kaczyński wraz z bratem Lechem oraz jego żoną Marią i bratanicą Martą starali się spędzać każde Święta Bożego Narodzenia razem. Wszystko zmieniło się po katastrofie smoleńskiej. Kaczyński stracił brata i jego żonę. Kolejnym, bolesnym ciosem była strata mamy. Jadwiga Kaczyńska zmarła w 2013 roku i od tego czasu, Jarosław Kaczyński mógł liczyć tylko na swoją bratanicę Martę.

W tym roku jednak zabrakło jej przy świątecznym stole u Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Jak dowiedział się „Super Expres”, choć Jarosław Kaczyński przeżywa pewnie w święta trudny czas, to nie został pozostawiony sam sobie. Może liczyć na swojego kuzyna, Jana Marię Tomaszewskiego.

[irp]

„To będą smutne święta. Nie tylko pewnie u nas. Takie są teraz okoliczności, niestety (…) Z Jarkiem się na chwilę pewnie spotkamy” – wyjawił Tomaszewski na łamach „Super Expressu”.

Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego zdradził też, co przygotował pod choinkę dla lidera Prawa i Sprawiedliwości. „Skrzynkę wina” – zdradził w rozmowie z tabloidem.

Mimo trudnego okresu, jaki zapewne przeżywa podczas Świąt Bożego Narodzenia Jarosław Kaczyński, prezes PiS nie traci nadziei i wiary w Polaków. Tuż przed Wigilią złożył wszystkim życzenia. Jeżeli je przegapiliście, możecie jeszcze raz odsłuchać na poniższym filmiku.

[irp]

źródło: Super Express

[irp]

[irp]

Zobacz również: