Justyna Żyła o byłym mężu

Wydaje się, że Justyna Żyła nie byłaby sobą, gdyby nie skrytykowała byłego męża. Jednak tym razem, atak był dość brutalny. Wszystko przez to, iż celebrytka, chcąc dopiec Piotrowi, posłużyła się ich córką.

Justyna Żyła nie potrafi się powstrzymać

Była żona popularnego skoczka narciarskiego nie ma żadnego problemu z wywlekaniem na forum publiczne swoich prywatnych spraw. Wystarczy przypomnieć liczne wypowiedzi byłej Piotra Żyły na temat ich problemów małżeńskich. Justyna bez oporów krytykowała popularnego „Wiewióra”.

Ostatnie dni pokazały, iż rozwód pary niewiele w tym temacie zmienił. Chociaż Justyna Żyła nie jest już ze skoczkiem narciarskim to nadal chętnie komentuje życie byłego męża. Niestety, niejednokrotnie do osobistych porachunków z Piotrem kobieta miesza ich wspólne dzieci.

Świadectwem tego jest nagranie, a zwłaszcza opis, który Justyna Żyła zamieściła na swoim Instastories. Na wspomnianym filmiku widzimy córkę pary. Karolinka gra na gitarze. Bez dwóch zdań dziewczynka ma talent muzyczny. Ten sielski obrazek psuje jedynie kąśliwy opis celebrytki.

[irp]

Justyna Żyła pisze o tym, iż szuka dla dziewczynki instruktora gry na gitarze, ale jednocześnie uprzedza, że pod uwagę nie jest brany ojciec dziecka. Trzeba podkreślić, że celebrytka nie używa wprost imienia Piotra, ale wiadomo, że chodzi właśnie o niego. „Ta mała piękna istotka poszukuje super fajnego instruktora gry na gitarze, ukulele…nie proszę nie sugerować…kto mógł by ją szkolić…nie ten poziom” – napisała była żona skoczka.

Justyna Żyła córka

Nie da się ukryć, że to dość złośliwy atak na byłego małżonka. W końcu wiemy dobrze, że muzyka to wielka pasja skoczka. Poza tym, Piotr Żyła sam dość dobrze gra na gitarze. Mogliśmy się o tym przekonać wielokrotnie, gdyż sportowiec chętnie publikuje swoje „wykony” w mediach społecznościowych.

Sądzicie, że Justyna Żyła zachowała się niesmacznie? Uważacie, że celebrytka powinna dać już sobie spokój z dawnymi waśniami i skupić się na sobie? W końcu jakby nie było byli małżonkowie mają nowych partnerów, z którymi próbują sobie ułożyć życie.

[irp]

Zobacz również: