Szwedzki serwis streamingowych Spotify notuje coraz więcej nowych użytkowników. Trzeba im przyznać, że potrafią zadbać o swoich użytkowników. Opcja, która pojawia się w serwisie co roku wielu jest jeszcze nieznana. A szkoda, bo jest to niesamowita frajda, zwłaszcza dla zapalonych melomanów.

W ubiegłym roku do twórców Spotify należało 35% rynku muzycznego. Chociaż w tym roku szwedzki właściciel ogłosił stratę, perspektywa wskazuje, że już niedługo się to zmieni. Odnotowuje się coraz więcej nowych użytkowników. Nie bez powodu są też coraz to nowe promocje na wykupienie subskrypcji, zwłaszcza dla studentów.

[irp]

Spotify – podsumowanie muzycznego roku

Opcja, o której mowa to podsumowanie muzycznego roku na Spotify. Każdy użytkownik opcji Premium może stworzyć swoją własną playlistę ulubionych utworów roku 2020.

Posumowanie ukaże się każdemu użytkownikowi w postaci krótkiej relacji z muzycznym podkładem z jego ulubionych utworów roku. W ramach takiej migawki podsumowującej muzyczny rok na aplikacji, dowiem się między innymi kogo w tym roku słuchaliśmy najczęściej, jaki gatunek gościł najczęściej na naszych słuchawkach i co nowego odkryliśmy w danym roku.

[irp]

Pojawi się również krótki quiz. Twórcy nie zapomnieli także o miłośnikach podcastów, których ulubieńcy także pokażą się w relacji. Dla tych wyjątkowych pojawi się też fragment z drobnym osiągnięciem.

Na końcu całej relacji Spotify – można powiedzieć – robi robotę za nas. Jednym kliknięciem możemy stworzyć swoją playlistę naszych hitów 2020!

Screenshot Spotify

ŹRÓDŁO: mat. prasowe

Zobacz również: