Cezary Pazura udostępnił zdjęcie, na którym pozuje z siatkami zakupów. Co miał na myśli aktor robiąc tak nietypowe zdjęcie? Drugie dno okazało się nie być takie oczywiste.

Cezary Pazura to żywy dowód na to, że „starsze” pokolenia ma jeszcze co pokazać młodym. Aktor zdecydowanie wpadł w wir portali społecznościowych. Mowa tu nie tylko o jego kanale na YouTube, który w tym momencie ma już przeszło 725 tysięcy subskrypcji.

[irp]

Pazura zdecydowanie stał się ogromnym fanem Instagrama. Tam z kolei obserwuje go już 340 tysięcy internautów, którzy niezwykle chętnie zostawiają nie tylko polubienia, ale i komentarze pod jego postami.

Cezary Pazura zachęca do lokalnych zakupów

Dokładnie 3 godziny temu Czarek Pazura wstawił na swój profil zdjęcie na tle osiedlowego sklepu, do którego – jak sam przyznaje – często przychodzi. Z rękoma pełnymi zakupów aktor przybrał ciekawą pozę, patrząc wprost w obiektyw.

[irp]

Pamiętajcie, aby zrobić swoje zakupy świąteczne w lokalnych sklepach, które macie blisko i dobrze znacie 🙂 Tam też jest wszystko – świeże pieczywo, warzywa, owoce, paczki ze świątecznymi produktami na zamówienie, a do tego z Panią ekspedientką Kamilą można zawsze pożartować 🙂 Życzliwość przede wszystkim 😎 To był wyjątkowy rok, więc #wspierajmylokalnesklepy 😊 Mądrych wyborów! – czytamy.

A to wszystko po to, aby wesprzeć akcję Wspieramy Lokalne Sklepy. Co prawda aktor stanął akurat pod sklepem ABC, który należy do zagranicznej Grupy Eurocash. Nie uszło to uwadze jednego z obserwatorów, który zostawił także komentarz na ten temat.

„Niestety większość udziałów Sieci ABC, należącej do Eurocash jest w rękach Portugalczyka”

[irp]

Mimo wszystko inicjatywa Czarka Pazury okazała się słuszna w oczach wielu jego fanów, czego dowodem są liczne komentarze. Pod postem znalazły się przede wszystkim życzenia dla aktora i jego rodziny. Czymże jednak byłaby publika aktora bez poczucia humoru? Żartobliwych komentarzy naprawdę nie brakowało.

„Jakbym ja obsługiwał codziennie gwiazdę polskiego kina to też bym chętnie zagadywał i żartował” – żartował jeden z fanów.

„A śpiewał Pan pod sklepem? „Titata titi tata, titata tititata a trzeci co był głupi poszedł do łączności” – nawiązywał kolejny do kultowej „piosenki telegrafisty”.

Zobacz również: