Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz od wielu tygodni wywołuje wiele skrajnych emocji. Podobnie jest i tym razem. W przeszłości aktor, showman, a obecnie dziennikarz TVP ujawnił dane hejtera, który bombarduje Jakimowicza wiadomościami.

Jakimowicz ujawnia dane hejtera

O tym, że Jarosław Jakimowicz ma równie wielkie grono hejterów, co sympatyków, wiedzieliśmy wszyscy. W dzisiejszych czasach to niestety normalne, zwłaszcza, kiedy głosi się tak kontrowersyjne poglądy, jak Jakimowicz. Nikt jednak się nie spodziewał, że dziennikarz będzie stalkowany.

Właśnie o tym napisał i przy okazji ujawnił dane swojego hejtera. Widzimy na zdjęciu przykładową wiadomość, którą miał „przyjemność” odczytać Jarosław Jakimowicz.

[irp]

„Jest bardzo przystojny. Nie znam chłopaka, nigdy do niego nie pisałem ani nie rozmawiałem. Krystian pisze do mnie od jakiegoś czasu romantyczne wiadomości. Ma żonę będzie dumna. Myślicie, że mnie podrywa? Może to te Niemcy 🇩🇪 w których mieszkach pobudziły go tak sexualnie? Dziwię się, że żadnej tęczy nie ma, że popiera, dzika czy innej czerwonej błyskawicy na profilowym, ale na sto procent brzydzi się hejtem i jest przeciw ‼️ A TAK NA POWAŻNIE ŻENADA ‼️” – czytamy we wpisie Jarosława Jakimowicza.

[irp]

Zobacz również: