Andrzej Grabowski

Jak donosi „Super Express”, w styczniu ekipa „Świata według Kiepskich” ma wrócić na plan. Dla telewidzów oznacza to kontynuację przygód popularnego sitecomu. Wszyscy zastanawiają się, kto wcieli się w rolę serialowego Arnolda Boczka. Jednak niewykluczone, że produkcja będzie musiała poszukać także aktora do roli Ferdynanda Kiepskiego. Andrzej Grabowski udzielił wstrząsającego wywiadu.

Andrzej Grabowski ma dość?

Niewykluczone, że ze „Światem według Kiepskich” pożegna się wkrótce Andrzej Grabowski. Można tak wywnioskować po słowach, które popularny aktor wypowiedział w wywiadzie z „Super Expressem”.

Wyraźnie widać, że Grabowski jest znudzony rolą Ferdynanda Kiepskiego. Najbardziej doskwiera mu to, że większość osób kojarzy go wyłącznie z tą rolą. Przylepiono mu łatkę alkoholika i nieroba.

„To mój duży kompleks od 21 lat – że przez bardzo wielu ludzi jestem traktowany jak Ferdek Kiepski. Bezrobotny alkoholik, leń, wciąż powtarzający, że w tym kraju nie ma dla niego pracy” – szokuje Andrzej Grabowski na łamach „Super Expressu”.

[irp]

Po chwili dodaje jednak, że doskonale zdawał sobie z tego sprawę, decydując się na rolę w „Świecie według Kiepskich”. „Wiedziałem, że mogę wpaść do szuflady „aktor jednej roli”. Ten zawód czasami sprawia mi przyjemność, chociaż też bardzo męczy” – dodaje Grabowski.

Póki co, nikt z produkcji nie potwierdził, że Andrzeja Grabowskiego może zabraknąć w nowych odcinkach „Świata według Kiepskich”. Wydaje się więc, że wystąpi w nich. Jednak wiele osób przebąkuje, że może to być ostatni sezon Grabowskiego w roli Ferdka Kiepskiego.

Dla produkcji serialu mógłby to być strzał w kolano. Zmarł przecież Dariusz Gnatowski i nie wiadomo, jak przyjmie się w serialu nowy Arnold Boczek. Dwóch nowych aktorów to byłoby chyba już za dużo dla sentymentalnych fanów „Kiepskich”.

Kiedy zostaną wyemitowane nowe odcinki „Świata według Kiepskich”? Tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo. Wiemy tyle, że według doniesień „SE” mają być kręcone już w styczniu 2021 roku. Czekamy z niecierpliwością!

[irp]

źródło: Super Express, mat. prasowe

Zobacz również: