Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” kolejny raz okazał się niezwykle emocjonującym programem. Z pewnością mało kto spodziewał się, że po zakończeniu emisji 7. edycji hitu TVP rozgorzeje taka dyskusja na temat jednej z uczestniczek.

„Rolnik szuka żony” kolejny raz zagwarantował duże emocje

Bez dwóch zdań program o rolnikach i rolniczkach szukających miłości to jeden z hitów TVP. Wydaje się, iż sporą widownie i niesłabnącą popularność audycja zawdzięcza swojej nieprzewidywalności. A wiadomo, nic tak wzbudza emocji jak niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące zakończenie.

Pod tym względem 7. edycja „Rolnik szuka żony” nie zawiodła widzów. Cóż tam się działo. Jednakże tym co przypuszczalnie najbardziej zszokowało wielbicieli hitu TVP, był odcinek finałowy. Po jego emisji internet „rozgrzał się” do czerwoności.

Sprawczynią całego zamieszania okazała się jedna z uczestniczek show. Mowa o Magdzie – rolniczce, która miała nadzieję znaleźć w programie swoją drugą połowę. Bohaterka chciała poznać szczerego, pracowitego, empatycznego mężczyznę, który szanuje kobiety.

[irp]

Co ciekawe, z początku wszystko wyglądało znakomicie. Magda otrzymała mnóstwo listów od zainteresowanych nią mężczyzn. Z całej rzeszy wielbicieli rolniczka wybrała Pawła, Adama i Mateusza. Niestety szybko okazało się, że panowie nie byli zbytnio zainteresowani uczestniczką. Nie zanosiło się na szczęśliwe zakończenie w 7. edycji „Rolnik szuka żony.”

Jednakże Magda nie zamierzała dać za wygraną. Uczestniczka postanowiła ponownie przeczytać listy od kandydatów, których odrzuciła za pierwszym razem. Tak poznała Kubę, który niespodziewanie stał się jej partnerem. Mało tego, zakochani wyznali, że zamierzają się zaręczyć i razem zamieszkać.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Bohaterka hitu TVP znalazła się na celowniku internautów

Po emisji odcinka finałowego w sieci pojawiła się fala niepochlebnych komentarzy pod adresem Magdy. „Desperatka straszna…”, „Dziewczyna jest zakłamana i tyle…”, „No dla mnie to trochę… Dziwna Pani Rolnik. Do chłopaków żal, że zero zainteresowania z ich strony a sama była oschła. A do Kuby od razu wylew wielkich uczuć nawet przy kamerach… Oczywiście super, życzę szczęścia aczkolwiek…. Sama chyba do końca szczerą nie była”, „Ale sztuczne, typowa pokazówka żeby chłopakom dogryźć” – oburzali się internauci.

A Wy co sądzicie na temat związku Magdy i Kuby? Uważacie, że bohaterów „Rolnik szuka żony” rzeczywiście połączyło prawdziwe uczucie?

[irp]

Zobacz również: