Agnieszka Woźniak-Starak

Bez wątpienia słowa, które wypowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak, nie przysporzą jej fanów wśród mieszkańców polskich wsi i miasteczek. Popularna prezenterka ostro skrytykowała rodzimych rolników. Padły mocne oskarżenia.

Agnieszka Woźniak-Starak nie kryje oburzenia

O tym, że znanej dziennikarce bliski jest temat ochrony zwierząt, nie trzeba nikogo przekonywać. Po pierwsze, gwiazda TVN chętnie bierze udział w różnych akcjach, które mają na celu poprawić żywot zwierzaków oraz wyedukować Polaków. Po drugie, Agnieszka Woźniak-Starak sama jest szczęśliwą właścicielką kilku, dość sporych psów.

W tym miejscu warto podkreślić, iż prezenterka traktuje swoich pupili jak członków rodziny. Świadczą o tym nie tylko zdjęcia, które zamieszcza na swoim Instagramie, ale również wzruszające pożegnanie jednego ze swoich psów, który zdechł kilkanaście tygodni temu. Agnieszka Woźniak-Starak nazwała wówczas swojego psiaka wiernym przyjacielem.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nie dziwi fakt, iż gwiazda TVN kolejny raz zdecydowała się zabrać głos w sytuacji, kiedy jej zdaniem zwierzętom dzieje się krzywda. Jednak tym co zdumiewa jest dość ostry ton wypowiedzi Starak-Woźniak.

[irp]

Zacznijmy od początku. Od jakiegoś czasu trwają protesty polskich rolników. Podczas strajku, który niedawno odbył się w Warszawie doszło do skandalicznej sytuacji. Otóż strajkujący rolnicy wyrzucili na ulicę zabitą świnię. 

Do całego zdarzenia odniosła się Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka TVN nie kryła oburzenia postępowaniem rolników. „Martwa świnia wyrzucona dzisiaj na ulicy podczas protestów. Tyle właśnie dla rolników znaczy życie zwierząt, z których żyją… Gdzie jest piątka dla zwierząt???!” – czytamy na Instastories gwiazdy. 

Co ciekawe, krytyczna wypowiedź pod adresem rolników została uzupełniona zdjęciem wspomnianej wcześniej zabitej świni. Niewątpliwie drastyczna fotografia nieżywego zwierzęcia spowodowala, iż krytyka, którą wygłosiła Agnieszka Woźniak-Starak, wybrzmiała bardzo mocno i wyraźnie.

 

Agnieszka Woźniak-Starak krytykuje

Sądzicie, że Agnieszka powinna tak otwarcie i ostro krytykować rolników? A moze uważacie, że osoba z wielkiego miasta nie powinna zabierać głosu w sprawach, które jej bezposrednio nie dotyczą? Czekamy na Wasze opinie.

[irp]

Zobacz również: