Rolnik szuka żony
Prowadząca Rolnik szuka żony, Marta Manowska (zdjęcie podglądowe)

W ostatnich godzinach wokół programu „Rolnik szuka żony” dzieje się sporo. Produkcja show usilnie robi, co może, by nagrać świąteczny odcinek. Dodatkowego zamieszania wprowadziło kolejne przesunięcie finału siódmej edycji, a teraz jeszcze poznaliśmy pewną tajemnicę zza kulis.

Niektórzy fani zaskoczeni tym, co dzieje się w „Rolnik szuka żony”

Część fanów nie dość, że jest zdenerwowana przesuwaniem godziny emisji finałowego odcinka siódmego sezonu „Rolnik szuka żony”, to dodatkowo wstrząsnęły ich zakulisowe informacje. Przekazała je jedna z uczestniczek programu.

Natalia Kowalczyk pochwaliła się na Instagramie sukienką, w której odwiedziła Pawła. Jak się jednak okazuje, początkowo miała zupełnie inny pomysł na swój wygląd. „Miałam być ubrana inaczej wiecie: „na co wchodzę ja ubrana cała na biało” ale ekipa telewizyjna kazała mi się przebrać” – pisze uczestniczka „Rolnika” na Instagramie.

ZOBACZ!  Zbigniew Zamachowski zupełnie sobie nie radzi. Córka aktora ruszyła z pomocą

O co takiego chodzi? Czy ekipa dyktuje uczestnikom jak mają wyglądać, jak się zachowywać, a Ci realizują z góry nakreślony scenariusz? Momentami padają oskarżenia najcięższego kalibru, jakoby „Rolnik” był ustawiany. Nic takiego nie ma miejsca. Choć rzeczywiście, fakt, że ekipa kazała przebrać się uczestniczce może zaskakiwać fanów. Większość z nich do tej pory nie zdawała sobie sprawy, że tak to wszystko może funkcjonować. Stąd duże zaskoczenie, a także niestety, sianie fake newsów na temat „ustawek” w programie.

Pewne sytuacje wynikają po prostu ze specyfiki telewizji i od razu warto to zdementować. Zrobiła to poniekąd także sama Natalia. Choć jak widać, niezbyt wyraziście, bowiem w social mediach roi się od dwuznacznych komentarzy.

„Żebym nie wyglądała jak biała plama, więc w popłochu wyciągnęłam tą sukienkę” – mówi o sukience z poniższego zdjęcia Natalia i powodach, dla których ekipa „Rolnik szuka żony” kazała jej się przebrać. Zapewne chodzi o oświetlenie przy nagraniach, które mogłoby „rozmazywać” Natalię na ekranie.

ZOBACZ!  Willie Garson nie żyje. Zapamiętamy go z wielu wspaniałych produkcji

Trzeba przyznać, że Natalia doskonale wie, jak się ubrać. Wystarczy spojrzeć na jej inne zdjęcia, które regularnie wrzuca na Instagram.

ZOBACZ!  Druzgocąca wizja Jasnowidza Jackowskiego. To nas czeka wkrótce?

I co ciekawe, gwiazda „Rolnik szuka żony” wcale nie musi zakładać na siebie nowych ubrań. Na kilku zdjęciach widać, że te same sukienki czy stylizacje wykorzystywała już wiele razy. Z drugiej strony, skoro ma coś sprawdzonego, to dlaczego miałaby z tego rezygnować?

Zobacz również: